אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אגודל הקסמים היפני

אגודל הקסמים היפני

מאריך האגודלים שיקל עליכם להקליד בסמארטפון ביחד אחת גם אם בחרתם בדגם עם מסך של יותר מ-5 אינץ', אוזניות שמאירות בקצב המוזיקה, משחת שיניים לניהליסטים, מכונת פופקורן מגניבה ודיסק און קי רובוטריק

07.02.2015, 11:25 | דור צח

אגודל הסמארטפונים

בשנים האחרונות מסכי הסמארטפונים גדלו פלאים, והתוצאה היא שהתצוגה אמנם יותר נוחה - אבל גם הרבה יותר קשה להפעיל אותם ביד אחת. מה עושים? או, טוב ששאלתם. פיתוח יפני ביזארי (כמובן) שעולה 28 דולר יאריך את האגודל שלכם, כך שתוכלו להסתדר בנוחות עם אייפון 6 פלוס, גלקסי נוט 4 ומפלצות אחרות. תתעלמו מהמבטים ברחוב, הם פשוט מקנאים בכם.

 

אצבע משודרגת? אין בעיה אצבע משודרגת? אין בעיה אצבע משודרגת? אין בעיה

 

מוזיקה זוהרת

מה אתם הייתם עושים עם 300 אלף דולר? נכון לכתיבת שורות אלה, זה הסכום שהגולשים הקדישו לפרויקט הקיקסטארטר החשוב הבא: אוזניות עם חוט שזוהר בחושך בעזרת תאורת לייזר. התאורה, שמגיעה בכחול, ירוק, או אדום, נדלקת ונכבית בהתאם לקצב המוזיקה או לקצב פעימות הלב. אנחנו מניחים שזה שימושי אם רוצים לצאת לריצת ערב בלי להידרס, אבל בחייכם, לשלם מאות דולרים בשביל אוזניות קטנטנות?

זוהר באוזן זוהר באוזן זוהר באוזן

שיניים? מה זה משנה

אנחנו מצדיעים למי שחשב על המוצר הבא, או בעצם אדישים אליו לחלוטין: משחת השיניים לניהליסט, מבטיחים באתר Firebox, היא חסרת טעם, חסרת צבע וחסרת כל דבר. אחרי הכל, הגיע הזמן להכניס קצת פילוסופיה קיומית לחדר האמבטיה שלכם. 7.5 דולר.

פילוסופיה ליד הכיור פילוסופיה ליד הכיור פילוסופיה ליד הכיור

טורנדו פופקורן

מה יותר כיף מאשר לשבת בבית מול קומדיה מטופשת בטלוויזיה ולטרוף פופקורן? ובכן, זה. ה-Popcorn Monsoon משתמש באוויר חם כדי להמיר את גרעיני התירס לחטיף המשמח, ואז הם נורים לדלי - כפי שמדגים הסרטון המצורף. המוצר עדיין בשלב הקונספט, כך שבינתיים תיאלצו לחמם במיקרו.

מאיזה צד מחברים את הרובוטריק?

הדיסק און קי נחשב בדרך כלל למוצר משרדי ואפרורי, מהסוג שחברות מחלקות לאורחים בסיום מצגות משמימות, אבל תמיד יש הפתעות - כמו גרסת הרובוטריקים המגניבה מאוד להתקן הנייד. רק 4 דולר באמזון לפני משלוח (שבאופן מעצבן למדי, יקר יותר מהמוצר עצמו).

הוא הופך למידע נייד הוא הופך למידע נייד הוא הופך למידע נייד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות