אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סופית: חיים רמון עוזב את הפועל ת"א צילום: מיכאל קרמר

סופית: חיים רמון עוזב את הפועל ת"א

מחזיק זכויות הניהול בקבוצה החליט להיפרד מתפקידו. מי שתחזיק בזכויות הניהול היא עמותת האוהדים בפורמט דומה לקבוצת הכדורסל של המועדון. לראשונה בתולדות הכדורגל הישראלי - אוהדים ינהלו קבוצה בליגת העל

07.02.2015, 14:26 | ynet

אחרי שנתיים וחצי בתפקיד מחזיק זכויות הניהול בהפועל ת"א, חיים רמון עזב הבוקר (שבת) את תפקידו באופן רשמי ואת מקומו תתפוס קבוצת ניהול מצד עמותת האוהדים. אחרי מהלך מתוכנן שכלל מסיבת עיתונאים ושחרור של גילי ורמוט על דעת עצמו, רמון סיים את תפקידו סופית במועדון. החל מעתה הוא לא חלק מהקבוצה ואין לו כל זכות החלטה במועדון. הערבות האישית שלו בסך כ-1.5 מיליון שקל לאחד הבנקים תוסב על שמו של איש עסקים.

קראו עוד בכלכליסט

מי שתחזיק בזכויות הניהול היא עמותת האוהדים, שעל פי ההסכם תחזיק בהן לתקופה בלתי מוגבלת, בפורמט די דומה לקבוצת הכדורסל של המועדון, כך שלראשונה בכדורגל הישראלי אוהדים ינהלו קבוצה בליגת העל.

 , צילום: מיכאל קרמר צילום: מיכאל קרמר  , צילום: מיכאל קרמר

רמון טס בחמישי האחרון לגרמניה ומשם התנהלו מולו השיחות. אחרי שהבין כי אספקת החמצן שלו מצידם של מני ויצמן (אשר יתמוך בגיוס כספים לעמותה) ועידו חג'ג' הסתיימה, הוא החליט ללכת על המהלך של העברת הניהול לעמותת האוהדים.

עמותת האוהדים תוכל גם למכור את המועדון, כשהיו"ר בארי בן-זאב אמר לא אחת בימים האחרונים לאוהדים כי בתוך חודש העסקה תיחתם, לאחר שהוא כבר החליף טיוטות חוזה עם פוטנציאליים. בין היתר הוא מתנהל מול חברת תיווך עולמית למציאת רוכש ועו"ד המייצג רוכשים, כשאחד השמות ששוב הועלו היה של טדי שגיא.

הבוקר נסגרה סופית העברת זכויות הניהול לעמותה שצפויה לקיים מחר או מחרתיים מסיבת עיתונאים. העניין יובא גם לאסיפה הכללית של העמותה שתקים קבוצת ניהול, אשר בראשה צפוי לעמוד היו"ר בן-זאב יחד עם אלי פסטמן בין היתר.

בעלי המניות כבר הודיעו על תמיכה כלכלית בפורמט החדש. העמותה תצטרך לגייס כספים, היא תהיה אחראית על ההלוואות לבנקים וגופים רשמיים בלבד. יתר ההלוואות לאנשי עסקים פרטיים והחוב האישי של רמון כלפי אלי טביב לא יהיו קשורים אליהם.

בעמותה כבר הכינו תוכנית שיווק בכדי לעמוד במשימות, אחת המטרות לקראת העונה הבאה להגיע ל-8,000 מנויים, כשהקבוצה תשחק בבלומפילד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות