אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למכירה במבצע: בית ילדותו של פול מקרטני ב-100 אלף ליש"ט צילום: רויטרס

למכירה במבצע: בית ילדותו של פול מקרטני ב-100 אלף ליש"ט

הבית בליברפול שבו גדל החיפושית יימכר החודש במכירה פומבית; לפני שנתיים נמכר בית ילדותו של ג'ון לנון ב-480 אלף ליש"ט

08.02.2015, 17:15 | שירות כלכליסט
בית פרטי בדרום ליברפול שבו גר פול מקרטני בילדותו, מוצע למכירה פומבית. הזמר תיאר אותו כ"בית הראשון שאני זוכר", שכן הוא עבר אליו עם הוריו ג'ים ומרי ב-1947 בהיותו בן 4 וגר במקום עד אמצע שנות ה-50. 

קראו עוד בכלכליסט

בית אחר שבו התגורר בצעירותו, בפורתלין רוד, שבו גם גר כשהחלה הקריירה המוזיקלית שלו, נמצא בבעלות הקרן הלאומית לשימור מבנים היסטוריים.

הבית הוא בן שתי קומות וכולל שלושה חדרי שינה, שלושה חדרי אמבטיה, חצר קדמית ואחורית, והוא מוצע למכירה תמורת סכום התחלתי של 100 אלף ליש"ט. לדברי סוכני הנדל"ן, המחיר תואם את המחירים באזור, והמכירה הפומבית שתתקיים ב-26 בפברואר, היא זו שתקבע אם הקונים היו מוכנים לשלם יותר עבור חלק מהעבר של מקרטני.

בית ילדותו של פול מקרטני בליברפול, צילום: Entwistle Green בית ילדותו של פול מקרטני בליברפול | צילום: Entwistle Green בית ילדותו של פול מקרטני בליברפול, צילום: Entwistle Green

סוכני הנדל"ן מעריכים שהבית יעניין "מעריצים מושבעים של הביטלס שרוצים להיות הבעלים של חלק משמעותי מההיסטוריה של פול מקרטני בצורת בית פרטי במצב טוב". ההערכה היא כי בהתחשב במיקום של הנכס, מצבו והרקע, הוא ימשוך תשומת לב רבה ברמה המקומית והבינלאומית.

בית ילדותו של ג בית ילדותו של ג'ון לנון שנמכר בכ-500 אלף ליש"ט | צילום: Countrywide/PA בית ילדותו של ג

ב-2013 הועמד למכירה פומבית בית ילדותו של ג'ון לנון, שנמכר עבור 480 אלף ליש"ט – כפול פי 3 המחיר ההתחלתי, ואילו בשנה שעברה ביתו של ג'ורג' הריסון נמכר עבור 156 אלף ליש"ט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות