אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות המסים הוציאה אשתקד כ-1.3 מיליון שקל עבור ימי כיף לעובדים צילום: אוראל כהן

רשות המסים הוציאה אשתקד כ-1.3 מיליון שקל עבור ימי כיף לעובדים

עפ"י רשימת ההתקשרויות של הרשות עם ספקים חיצוניים, מתברר עוד שעבור תיקים לילדי העובדים שעולים לכיתה א' היא הוציאה 57 אלף שקל. רשות המסים: ההתקשרויות בוצעו על פי חוק

09.02.2015, 12:52 | עמרי מילמן

רשות המסים הוציאה בשנה החולפת כ-1.3 מיליון שקל עבור ימי כיף לעובדים. כך עולה מרשימת ההתקשרויות רשות המסים עם ספקים חיצוניים שמתפרסמת היום, לאחר פנייתה של התנועה לחופש המידע ומגישת הבקשה, הסטודנטית גל מרקוביץ מהקליניקה לחופש המידע בבית הספר למשפטים במסלול האקדמי המכללה למנהל.

קראו עוד בכלכליסט

עוד מתברר כי הרשות שילמה בשנה החולפת 57 אלף שקל לתיאטרון הקאמרי, עבור כרטיסים להצגה "קזבלן" ועבור שתי הצגות באירועי פרידה.

המכס בנתב"ג (ארכיון), צילום: יריב כץ המכס בנתב"ג (ארכיון) | צילום: יריב כץ המכס בנתב"ג (ארכיון), צילום: יריב כץ

עבור סמינרים של רכזי ספורט בים המלח ובירושלים, הוציאה הרשות כ-10,000 שקל. אך זה הכסף הקטן בכל הנוגע לפעילויות הספורט של הרשות. רק עבור עובדי מכס ומע"מ הוציאה הרשות כ-25 אלף שקל עבור אימוני כדורסל נשים, 29 אלף שקל עבור ציוד באולינג, 24 אלף שקל עבור ציוד ואימוני קט רגל ועוד כ-15 אלף שקל עבור מחניים, כדור רשת וטניס שולחן.

הרשות לא דואגת רק לפעילות הגופנית של עובדיה אלא גם לנפש, כך עבור סדנה לצמיחה אישית הוציאה הרשות עוד 30 אלף שקל ועל סדנה לניהול זמן עוד 3,500 שקל.

עבור תיקים לילדי העובדים שעולים לכיתה א' הוציאה הרשות לא פחות מ-57 אלף שקל ב-2014.

גם הפנאי חשוב כאמור להנהלת רשות המסים, שכן רק עבור ימי כיף וגיבוש, בנוסף למאות אלפי השקלים שהוצאו על ימי עיון שילמה הרשות עוד 709 אלף שקל עבור ימי כיף עבור עובדי מכס ומע"מ ו-640 אלף שקל עבור ימי כיף לעובדי מס הכנסה ומכס.

מרשות המסים נמסר בתגובה: "התקשרויות הרשות עם ספקים מבוצעות בהתאם לחוק חובת המכרזים. יש לציין כי מדובר בהוצאות שנתיות למגוון הצרכים של משרדי הרשות בכל רחבי הארץ, בהם מועסקים למעלה מ-6,000 עובדים כגון ימי עיון, ציוד משרדי חדש ומתכלה וכיו"ב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
חבל שגב גל עושה עבודה חלקית
רשות המסים הוא אחד הארגונים הבודדים בשירות הציבורי שהוא ארגון לומד הרשות משקיעה משאבים רבים בלימוד ,ובקידומם האינטלקטואליה של עובדיה ומעט מאוד בימי כייף הממונים על ידה , חבל שהגב גל לא בדקה יצמה , נכון 1.3 מליון שח זה סכום גבוה אבל , כשמדובר ב5000 עובדים , השקיעה בממוצע 260 ש"ח לעובד האם זה הרבה? אם גב גל היית בודקת עניינית את הנתונים הייתה מגלה שעבור כל יום שהיא קוראת לו כייף ובפועל זה סיור לימודי משלם העובד כשליש, מכספי הועד {זה כספי עובדים} עוד שליש והמדינה שליש ב נוסף, מדוןע תמונה של המכס ,? לעולם לא מימנה רשות המסים טיולים לחו"ל וכן , כל הוצאה היא על פי הכללים שקבע החשכ"ל וךמנהל רשות המסים כדאי להגדיל את הת קציב לעובד , כי כך העובד יהיה מרוצה יותר שמח יותר ותרומותו תגדל עשרות מונים צדקתם אני נשואה חעובד הרשות
מיכל  |  09.02.15
לכל התגובות