אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוניון ברלין האריכה חוזה לאחד משחקניה לאחר שחלה בסרטן צילום: אי פי איי

יוניון ברלין האריכה חוזה לאחד משחקניה לאחר שחלה בסרטן

קבוצת הכדורגל מהליגה השנייה בגרמניה האריכה את החוזה של בנג'מין קוהלר בן ה-34 לאחר שאובחן כחולה בזן נדיר של סרטן הקיבה

09.02.2015, 12:55 | שירות כלכליסט

קבוצת הכדורגל יוניון ברלין מהליגה השנייה בגרמניה האריכה את החוזה של שחקנה בנג'מין קוהלר בשנה, זאת לאחר שאובחן כחולה בזן נדיר של סרטן הקיבה. "אני הולך להילחם במחלה", הכריז קוהלר. "זו מכה קשה לי ולמשפחתי. קודם עלי לעכל את זה, ואז אילחם במחלה עם כל מה שיש לי. אנחנו עוד ניפגש בוודאות".

קראו עוד בכלכליסט

קוהלר. שחקן נבחרת גרמניה הצעירה לשעבר, צילום: אי פי איי קוהלר. שחקן נבחרת גרמניה הצעירה לשעבר | צילום: אי פי איי קוהלר. שחקן נבחרת גרמניה הצעירה לשעבר, צילום: אי פי איי

הקבוצה הברלינאית, הידועה בשל הרוח העצמאית שלה ונאמנות האוהדים, מסרה כי החוזה של הקשר בן ה-34, המסתיים בסוף העונה, הוארך בשנה עד 2016, זאת לאחר שעדכן על מצבו הבריאותי.

קוהלר, ששיחק בעבר בנבחרת הנוער של גרמניה אובחן בשבוע שעבר כחולה בלימפומת הודג'קין - סוג נדיר של סרטן - זאת לאחר שהרופאים מצאו גידול ממאיר בקיבה שלו.

"בני היה ועודנו חלק חשוב מהקבוצה שלנו", הגיב המנג'ר נורברט דוואל. "המחלה שלו הפתיעה את כולנו, אך אנחנו בטוחים שבני יחזור וילבש את המדים של יוניון. הוא לוחם על המגרש ומחוצה לו".

ליוניון יצא מוניטין כמועדון ייחודי, אולם בתקופת מזרח גרמניה הוא נותר בצילה של דינמו ברלין, שזכתה לתמיכת המשטרה החשאית, השטאזי.

אולם, האוהדים של יוניון מוכרים בשל הנאמנות שלהם, ובעבר ארגנו התרמת דם כדי לעזור ולהציל את המועדון. יוניון העניקה לאוהדים גם את ההזדמנות להיות הבעלים של חלק מהאצטדיון, לאחר שב-2011 הנפיקה 10 אלף מניות במחיר של 500 יורו למניה. שנתיים קודם לכן, אלפי אוהדים עזרו לבנות מחדש את האצטדיון, והתנדבו לעבודה במשמרות יומיות.

קוהלר הצטרף לקבוצה ב-2013 והשתתף ב-49 משחקים. הוא הבקיע שישה שערים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות