אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפתעה: חברת פרי תהפוך לספקית העיקרית במכרז השכרת הרכב של משרד הביטחון צילום: נמרוד גליקמן

הפתעה: חברת פרי תהפוך לספקית העיקרית במכרז השכרת הרכב של משרד הביטחון

החברה הקדימה חברות מוכרות יותר כמו שלמה SIXT, אלדן, אלבר וקל אוטו באחד המכרזים הגדולים בתולדות משרד הביטחון להשכרת רכב. במכרז יסופקו רכבים שכורים למשרד מ-25 קטגוריות למשך שנתיים

11.02.2015, 08:22 | תומר הדר

חברת הליסינג וההשכרה "פרי" תהפוך לספקית העיקרית של משרד הביטחון לרכבי השכרה, כך עולה מנוסח ההודעה על זוכי המכרז שהגיעה לידי "כלכליסט". פרי נחשבת לחברת ליסינג והשכרה קטנה למדי והקדימה במכרז חברות גדולות ממנה, כדון שלמה SIXT ואלבר.

קראו עוד בכלכליסט

 כפי שנחשף ב"כלכליסט", לאחרונה פרסם משרד הביטחון מכרז השכרה מהגדולים בתולדותיו: מדובר במכרז בהיקף של כ-80 מיליון שקלים שבמסגרתו יסופקו רכבים שכורים למשרד למשך שנתיים, החל בחודש הבא. במכרז, שנוהל על ידי אמו"ן – אגף מבצעים ונכסים במשרד הביטחון הוגדרו לראשונה 25 קטגוריות שונות של כלי רכב – החל ברכבי שטח וכלה ברכבי יוקרה לביקורי מדינאים מחו"ל.

מגרש מכוניות של אלבר. פרי דחקה אותם אחורה יחד עם יתר המתמודדים מגרש מכוניות של אלבר. פרי דחקה אותם אחורה יחד עם יתר המתמודדים מגרש מכוניות של אלבר. פרי דחקה אותם אחורה יחד עם יתר המתמודדים

כך לדוגמה כולל המכרז קטגוריית "רכב פרטי מפואר" במחיר של מעל 350 אלף שקלים. לצד רכבים אלה מופיעה במכרז גם קטגוריה לרכבים מפוארים יותר: בעלי מנוע בנפח 3.0 עד 4.0 ליטרים במחיר של מעל 500 אלף שקלים.

מן הנתונים שהגיעו לידי "כלכליסט" עולה שבמכרז השתתפו חמש חברות ליסינג והשכרה: פרי, שלמה SIXT, אלדן, אלבר וקל אוטו. בפועל זכתה פרי ב-17 מתארים מבין 25 מתארים שונים. קל אוטו, שזוהי עבורה זכיה ראשונה במכרז של משרד הביטחון, תספק את הרכבים ההיברידיים ואילו יתר המתארים יחולקו בין אלבר ושלמה SIXT. חברת "אלדן" לא זכתה באף אחד ממתארי המכרז.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות