אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלמן אלדובי מתגמלת את המנכ"ל: על כל מיליארד שקל נכסים - יקבל 88 אלף שקל צילום: עמית שעל

הלמן אלדובי מתגמלת את המנכ"ל: על כל מיליארד שקל נכסים - יקבל 88 אלף שקל

למעשה, דירקטוריון החברה אישר לרמי דרור תגמול מיוחד בגין ייזום והובלה של עסקאות רכישה של נכסי גמל מחברות מתחרות

12.02.2015, 11:11 | רחלי בינדמן

הלמן אלדובי מעודדת את המנכ"ל שלה, רמי דרור להגדיל את היקף נכסיה. מדיווח של החברת בת, חברת הגמל של בית ההשקעות שהנפיק בשנה שעברה אג"ח לציבור, עולה כי דירקטוריון החברה אישר למנכ"ל תגמול מיוחד בגין ייזום והובלה של עסקאות רכישה שיגדילו את היקף נכסיה המנוהלים של חברת הגמל במהלך השנים 2015-2016. 

קראו עוד בכלכליסט

 

לפי הדיווח, על כל מיליארד שקל נכסים שיצטרפו לנכסי הגמל של החברה דרור יזכה לבונוס של 88 אלף שקל עם תקרת בונוס של 528 אלף שקלים לעסקה. למעשה דרור מקבל זריקת עידוד לרכוש נכסי גמל של חברות מתחרות. הובהר בדיווח כי במידה ובשנה מסויימת יהיה אמנם דרור זכאי לבונוס המדובר, אך באותה שנה ה-EBITDA (הרווח התזרימי) של החברה יהיה נמוך ביותר מ-10% לעומת ה-EBITDA שנקבע בתקציב לאותה שנה אז הדירקטוריון רשאי לקבוע פקטור שלילי שיקטין את הבונוס האמור עד כדי ביטולו כליל.

בנוסף, אם הבונוס בשנה מסוימת יהיה גבוה מיחס של 1 חלקי 6 משכרו הקבוע של דרור באותה שנה אז 50% מהבונוס ישולם על פני תקופה של שלוש שנים. יש לציין כי התמריץ שמקבל דרור לא מתנה מחיר מסויים לביצוע עסקת רכישת נכסים.

רמי דרור, צילום: עמית שעל רמי דרור | צילום: עמית שעל רמי דרור, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
כל המגיבים צודקים!
גם בעניין הלילה בדרום (אכן עשו להם טירונות), גם בעניין הסמנכ"לים הלא מקצועיים- ראו מקרה מינוי ברדה למנכ"ל חברת הגמל והפנסיה- מינוי שרמי עמד מאחוריו ושעל פי שמועות שרצות שם אפילו האוצר התנגד לו מרוב שהוא מגוחך ונגוע בשיקולים זרים, גם בעניין השכר הגבוה למנהלים עם כישורים בינוניים (רק שאני חייב לתקן- הכישורים שלהם לא בינוניים, הם נמוכים מינוס), גם בעניין תחלופת עובדים גבוהה שמביאה לחוסר מקצועיות (העיקר לשלם מעט לעובדים, להתייחס אליהם בצורה מגעילה ולגרום להם לברוח, כי הרי המנהלים הם אלה שבאמת עובדים, לא?) הדרך היחידה שבה בית ההשקעות גדל עד עכשיו היא באמצעות רכישת קופות מחברות אחרות, אחרת כבר מזמן היה נמחק. תכלס יכלו לשים קוף בתור מנכ"ל, חבל על כספי החוסכים.
על מה בדיוק מתגמלים? , הם הרבה פחות מבינוניים  |  23.03.15
3.
והכל על חשבון הגב של העובדים
בעוד שבתי השקעות אחרים לוקחים את העובדים שלהם לחופשות בחו"ל ולחופשות מפנקות בהלמן אלדובי יצאו בחודש שעבר ללילה אחד של כייף ב...דרום עם שינה בתנאי שטח. בטירטנות שלי כבר ישנתי יותר טוב והיו לי תנאים דה לוקס לעומת הלילה העגום הזה. אבל העובדים שלהם כאלה בינוניים שהם מסתפקים במועט ועוד טומרים תודה ומורידים את הראש.
בינוניזם  |  15.02.15
1.
בינתיים הוא מצא את הנוסחא לכווץ את נכסי בית ההשקעות במיליארד ש"ח כל שנה.
נוסחא מאוד פשוטה: דפוק את החוסכים בהשקעות באיסלנד ויאטנם וג'הנום, שמור על רמה נמוכה: תעסיק את כח האדם הכי זול בשוק ההון - דפוק גם אותם כדי שישחלפו את עצמם בפראיירים אחרים, תאביס את ההנהלה הבינונית בשכר גבוה ביחס לכישורים. וקיבלת בית השקעות שכל הזמן בורחים ממנו כספים של לקוחות שהבינו מה קורה.
מצחיק , לה לה לנד  |  12.02.15