אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החלה המכירה במגדל המגורים הגבוה בעולם

החלה המכירה במגדל המגורים הגבוה בעולם

מעוניינים לגור בפנטהאוז בקומה ה-117 בעיצובו של ג'ורג'יו ארמני? וורלד וון טאואר יכלול 300 דירות והמחיר ההתחלתי עומד על 2.15 מיליון דולר. איפה יוקם?

16.02.2015, 14:40 | שירות כלכליסט

השבוע החלה המכירה בלונדון של דירות היוקרה במגדל המגורים הגבוה ביותר עולם, הנמצא בשלבי בנייה במומבאי, והיזמים מעוניינים למשוך את תושבי שכונת מייפייר העשירים.

המגדל, שנקרא וורלד וון טאואר, יורכב מ-117 קומות ונבנה על ידי חברת הנדל"ן ההודית לודהא. לאחר השלמתו יכלול 300 יחידות דיור. בטלגרף הבריטי חושפים כי דירות היוקרה יעוצבו על ידי מותג האופנה ג'ורג'יו ארמני, והמחיר ההתחלתי עומד על 2.15 מיליון דולר.

הדמיית מגדל וורלד טאואר הדמיית מגדל וורלד טאואר הדמיית מגדל וורלד טאואר

המגדל יתנוסס לגובה 442 מטרים, והוא תוכנן על ידי משרד האדריכלים פיי קוב פריד ושות', שאחראים גם על עיצוב מוזיאון השואה בוושינגטון. הפנטהאוז בפסגת המגדל ישקיף על הים הערבי. מגדל המגורים הוא הגבוה ביותר מבין שלושה בניינים מתוכננים בפרויקט, שיכללו גם חדר כושר, ספא ומגרש קריקט. הבנייה תושלם ב-2016.

השבוע יחל שיווק הדירות בלונדון, כשהמטרה היא למשוך הודים עשירים המתגוררים בשכונת היוקרה מייפייר בלונדון. הודים בעלי שווי הון גבוה הם הקבוצה הגדלה ביותר של קונים זרים במייפייר, ומייצגים אחת מכל ארבע עסקאות נדל"ן בשכונה. ההודים נחשבים פעילים יותר ברובע מאשר הקונים ממזרח אירופה, המזרח התיכון ורוסיה. למעשה, משקיעים הודים, ביניהם המיליארדר לקשמי מיטאל, רכשו בתי יוקרה בשווי של למעלה מ-1.5 מיליארד דולר בלונדון ב-18 החודשים האחרונים.

השקת פרויקטי יוקרה בינלאומיים בלונדון הייתה נהוגה לפני המיתון, ובשנים האחרונות המנהג חוזר. ב-2014 לדוגמה השיקה בלונדון בושמפ אסטייטס את פרויקט מגדל מאיר שבתל אביב.

המגדל במבט על המגדל במבט על המגדל במבט על
הדמיית המגדל. המנהג של לפני המיתון חזר הדמיית המגדל. המנהג של לפני המיתון חזר הדמיית המגדל. המנהג של לפני המיתון חזר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות