אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוזן וטוכמאייר מצרפים את בנקאי ההשקעות אלדד אברהם לישראל קנדה

רוזן וטוכמאייר מצרפים את בנקאי ההשקעות אלדד אברהם לישראל קנדה

אסיפת בעלי המניות של חברת ישראל קנדה, הזרוע הבורסאית של קבוצת קנדה ישראל, אישרה את מינויו של אברהם כדח"צ בחברה

16.02.2015, 17:53 | שירות כלכליסט

אנשי העסקים ברק רוזן ואסף טוכמאייר, בעלי השליטה של קבוצת הנדל"ן קנדה ישראל, מצרפים אליהם שחקן חיזוק. אסיפת בעלי המניות של חברת ישראל קנדה, הזרוע הבורסאית של קבוצת קנדה ישראל, אישרה את מינויו של בנקאי ההשקעות אלדד אברהם כדח"צ בחברה.

אלדד אברהם הוא בעל משרד בתחום הבנקאות להשקעות שפעיל בעיקר בסקטור התעשייה המתמחה במיזוגים ורכישות בחברות פרטיות . בנוסף מכהן אלדד אברהם כדירקטור במספר חברות נוספות: דירקטור חיצוני בחברת "סקיילקס קורפוריישן" - יבואנית סמסונג בישראל שנמצאת בשלבים האחרונים של הסדר חוב בחברה שאושר כבר על ידי אסיפת נושים של החברה.

דירקטור ב"חוחובה דזרט" אגודה שיתופית בבעלות קיבוץ חצרים ובארי – המגדלת ומשווקת שמן חוחובה לחברות קוסמטיקה בינלאומיות ודירקטור חיצוני בחברת משקי חבל עזה והדרי קטיף בע"מ – חברה חקלאית בבעלות 8 ישובים מדרום הארץ המשווקת את תוצרתה בעיקר לשווקים באירופה.

לפני שבועיים נחשף בכלכליסט כי קנדה ישראל, בשיתוף עם אקרו נדל"ן שבשליטת צחי ארבוב, אילן קפון, ועו"ד זיו יעקובי, מנהלים מו"מ לרכישת 6.5 דונם ברחוב תוצרת הארץ תמורת 120 מיליון שקל. המטרה: הקמת שני מגדלי יוקרה בהשקעה מוערכת של מיליארד שקל. שטח כל מגדל יהיה 25 אלף מ"ר, האחד ישמש למגורים והשני למשרדים. על פי הערכות, המגדלים יכללו 30-25 קומות.

טוכמאייר טוכמאייר טוכמאייר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות