אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המלצר ירק לך על ההמבורגר? המכשיר הזה ילשין

המלצר ירק לך על ההמבורגר? המכשיר הזה ילשין

מכשיר לזיהוי יריקות באוכל, ספוג מיוחד לאנשים שרואים דברים שמרתיחים אותם בטלוויזיה, איך באטמן מכסה את האייפון 6 שלו, רמקול שטוען לסגולות רפואיות ומגיד העתידות מאולמות המשחקים של שנות השמונים מגיע הביתה

21.02.2015, 11:49 | דור צח

כן, הטבח שונא אותך

כולנו שמענו שלטבחים ומלצרים ממורמרים יש נטייה לירוק באוכל של סועדים כפויי טובה. פרויקט הקיקסטארטר הבא מנסה לפתח סורק שמאתר את המקרים האלה, וכך מונע מכם לאכול רוק של אנשים אחרים (ואולי גם מאפשר לכם להגיש תביעת פיצויים נחמדה). למרות הרעיון המבטיח הפרויקט לא ממריא, אולי כי אי אפשר להזמין מראש את המוצר עצמו, והוא בדרך לסיים את דרכו בקרב הגולשים בכישלון מהדהד.

גלאי יריקות גלאי יריקות גלאי יריקות

הספוג הכועס

רואים חדשות מעצבנות או שהקבוצה שאתם אוהדים מפסידה, ויש לכם חשק לשבור את הטלוויזיה? פרויקט קיקסטארטר חדש מנסה לחסוך לכם פציעה מצערת ותיקון יקר, בעזרת ספוג חכם שיוצר אפקט דרמטי על המסך כשהוא פוגע בטלוויזיה - כמו עגבניה נמרחת או רימון מתפוצץ. עד עכשיו הפרויקט הזה גייס 0 דולרים בדיוק (אולי כי לא ממש ברור כמה הוא עולה), מה שכנראה גרם לעומדת מאחוריו לשבור מסך או שניים.

הקבוצה הפסידה, הטלוויזיה שילמה את המחיר הקבוצה הפסידה, הטלוויזיה שילמה את המחיר הקבוצה הפסידה, הטלוויזיה שילמה את המחיר

באטמוביל-פון

50 דולר בעבור כיסוי לאייפון 6 זה לא מעט כסף, אבל לבאטמן לא חסר כסף (למי ששכח, זה כוח העל שלו). אז עכשיו הוא יכול לקנות את הקייס הזה, שהופך את הסמארטפון מבית אפל לבאטמוביל. כולל פנסים, לא כולל קרבות מול הג'וקר והפינגווין.

באט-פון באט-פון באט-פון

רפא אותי, רמקול

מי אתם, אנשים שיכולים להרשות לעצמם להוציא יותר מ-1,600 דולר על רמקול קטן, ולמה אתם לא אני? הרמקול הזה של Nenrin היפנית נבנה באמצעות עצי ארז מזן קיוטו קיטאיאמה, שגדלו בשלווה במשך 30 שנה לפחות, ומשמשים בדרך כלל בבתי תה יפניים. התוצאה, לפחות לפי הבטחת החברה, היא רמקול עם צליל ייחודי ואפילו בעל סגולות ריפוי. טוב, באמת תצטרכו טיפול אחרי שתשלמו כל כך הרבה כסף.

רמקול יוקרתי ומיוחד רמקול יוקרתי ומיוחד רמקול יוקרתי ומיוחד

זולטאר לבית

זוכרים את זולטאר, מגיד העתידות הקריפי-משהו שכיכב באולמות הארקיידים של פעם? עכשיו אתם יכולים לאמץ אחד כזה לבית, וזה יעלה לכם רק 9,000 דולר. הנה נבואה לגבי העתיד: אתם לא תקנו את זה.

העתיד שלכם: לא להיות בעלי זולטאר ביתי העתיד שלכם: לא להיות בעלי זולטאר ביתי העתיד שלכם: לא להיות בעלי זולטאר ביתי

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות