אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וורן באפט מכר את מכוניתו ב-122 אלף דולר - פי 10 מהשווי שלה צילום: בלומברג

וורן באפט מכר את מכוניתו ב-122 אלף דולר - פי 10 מהשווי שלה

באפט העמיד למכירה מכונית קדילאק משנת 2006, שהשווי שלה עומד על 12 אלף דולר. ההכנסות ייתרמו לארגון צדקה המקדם תוכניות חינוך ותרבות לנערות

22.02.2015, 10:43 | שירות כלכליסט
מכונית שהייתה בבעלותו של המיליארדר וורן באפט נמכרה במכירה פומבית עבור מעט יותר מ-122 אלף דולר, מחיר הגבוה פי 10 מהשווי המוערך שלה. ההכנסות מיועדות לאחד מארגוני הצדקה המועדפים על המשקיע האגדי.

באפט העמיד למכירה מכונית קדילאק שנת 2006, שהשווי שלה עומד על 12 אלף דולר. המכירה הפומבית נערכה באתר האינטרנט Proxibid, כשבאפט הדגיש מראש כי הכספים יתרמו לארגון הצדקה Girls Inc באומהה. ההצעה הסופית עמדה על 122,500 דולר. אם כי זהותו של הקונה לא נחשפה.

המכונית צברה רק 32,685 ק"מ, וכוללת גם את חתימתו של באפט המופיעה על לוח המכוונים. באפט אף הציע להעניק באופן אישי את המפתחות לזוכה, זאת במידה והוא יסכים לנסוע עד אומהה עבור הכבוד.

וורן באפט. המכונית כוללת גם את חתימתו המופיעה על לוח המכוונים, צילום: בלומברג וורן באפט. המכונית כוללת גם את חתימתו המופיעה על לוח המכוונים | צילום: בלומברג וורן באפט. המכונית כוללת גם את חתימתו המופיעה על לוח המכוונים, צילום: בלומברג

"הארגון Girls Inc הרוויח מספר פעמים בזכות מכירות פומביות שארגן וורן באפט", הגיבה רוברטה ווילהלם, מנכ"לית הארגון. "התמיכה שהעניקה משפחת באפט לארגון שלנו והתפקיד שלה בקהילה לא יסולאו בפז". הארגון מקדם תוכניות חינוך, תרבות ופנאי לנשים צעירות.

מכירות פומביות קודמות שארגן באפט עבור הארגון כוללות מכירת מכונית לינקולן ב-2006, שנמכרה עבור יותר מ-70 אלף דולר. כמו כן, ב-1999 הוא תרם למכירה ארנק ישן שכלל טיפ למסחר במניות, מכירה זו הכניסה לארגון יותר מ-200 אלף דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות