אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לקראת העדכון הרבעוני של הבורסה: מה יהיו השינויים הבולטים? צילום: שאטרסטוק

לקראת העדכון הרבעוני של הבורסה: מה יהיו השינויים הבולטים?

יום חמישי יהיה היום הקובע לעדכון המשקולות הרבעוני, כאשר ההתאמות של תעודות הסל בעדכון זה יבוצעו שבועיים מאוחר יותר. "כלכליסט" מעדכן את רשימת הביקושים וההיצעים המלאה

23.02.2015, 11:33 | אורי טל טנא

חלקה של מניית טבע במדדי המניות המרכזיים בבורסה יעלה ל-10%, זאת לקראת יום חמישי הקרוב - היום הקובע לעדכון המשקולות הרבעוני. ההתאמות של תעודות הסל בעדכון זה יבוצעו שבועיים מאוחר יותר, ביום חמישי ה 12.3, בשלב מסחר הנעילה.  

קראו עוד בכלכליסט

כבר כעת ניתן להעריך שבעדכון זה יהיה היצע מצרפי למניות מדדי ת"א 25 ות"א 100. השינויים הבולטים בעדכון יהיו ביקוש צפוי לטבע, עם התאמת המשקולת שלה ל-10% (היקף הביקוש המדויק יהיה תלוי במשקולת שלה במדדים ביום חמישי), ביקושים לחברה לישראל של 144 מיליון שקל, בינלאומי עם 92 מיליון שקל ואלוני חץ - 86 מיליון שקל .

כמו כן, אלרוב ישראל תזכה לביקוש של 8 מיליון שקל בעקבות עלייה במדרגת אחזקות ציבור, ביקוש של 23 מיליון שקל יגיע לרבוע נדל"ן בעקבות שילוב של עלייה במדרגת אחזקות ציבור וכניסה למדד תל דיב  וביקושים של 7 מיליון שקל לכל אחת מארבע הנכנסות הנוספות למדד תל דיב - בינלאומי, מנורה מבטחים, פניקס, ביג.

בצד ההיצע תבלוט אי.די.בי פתוח עם היצע של 11 מיליון שקל בעקבות ירידה במדרגת אחזקות הציבור, אסם שתספוג היצע של 6 מיליון שקל בעקבות יציאה ממדד תל דיב ופרטנר, סלקום, וכלכלית ירושליים שיספגו היצע של כ-4 מיליון שקל (כל אחת) בעקבות יציאה ממדד תל דיב.

 , צילום: בלומברג צילום: בלומברג  , צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות