אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשחקים הגאים באקרון רשמו רווח שיא צילום: איי פי

המשחקים הגאים באקרון רשמו רווח שיא

המשחקים הגאים ב-2014 היו המצליחים ביותר מבחינה פיננסית ב-32 שנות קיומו של האירוע ורשמו רווח של 147 אלף דולר

23.02.2015, 12:53 | שירות כלכליסט

המשחקים הגאים ב-2014 (2014 Gay Games) שארגנו קליבלנד ואקרון היו המצליחים ביותר מבחינה פיננסית ב-32 שנות קיומו של האירוע.  

קראו עוד בכלכליסט

מרצ מרצ'נדייז המשחקים הגאים. הרווחים הלכו לקהילה הגאה באקרון | צילום: איי פי מרצ

המשחקים, שהתקיימו זו הפעם התשיעית נערכו בשתי הערים באוהיו בין התאריכים 9-16 באוגוסט שנה שעברה. בטקס הסיום הכריזו כי המשחקים הניבו רווח של 147 אלף דולר לאחר שצברו הכנסות של 6.8 מיליון דולר. הרווחים יועברו למימון פרויקטים קהילתיים.

"היכולת להחזיר לקהילה מהווה את ההוכחה למנהיגות של מארגני האירוע, ששמו דגש על התנהלות באחריות פיסקאלית, וכן לתרומה העצומה של תאגידים ושל אנשים פרטיים", מסר טום נובל מנהל המשחקים הגאים מספר 9.

120 אלף דולר מהרווחים יתרמו ליצירת קרן בעמותת קליבלנד לקידום ההכללה בקהילת צפון מזרח אוהיו, בעוד ש-27 אלף דולר יוקצו לקרן התרומה לקהילה הגאה (Gay Community Endowment Fund) שפועלת בעמותת קהילת אקרון. "מעטים מודעים לכך שהקרן בעמותת קהילת אקרון היא אחת הראשונות מסוגה שהוקמו במדינה", הוסיפה סינדי כריסטמן, נשיאת הדירקטוריון של קרן התרומה לקהילה הגאה.

"המתנה שמעניקים המשחקים הגאים תעלה את ההון של הקרן לקרוב ל-1 מיליון דולר, אבן דרך יוצאת דופן שתבטיח את המשך התמיכה ביוזמות להט"ביות לנצח".

המשחקים הנמשכים שבוע משכו יותר מ-20 אלף משתתפים ומבקרים מלמעלה מ-50 מדינות. במסגרת האירוע נערכו יותר מ-35 אירועי ספורט ותרבות ברחבי 40 מתקנים בערים האמריקאיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות