אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלוט רוכשת את אופטנט ב-6.5 מיליון דולר

אלוט רוכשת את אופטנט ב-6.5 מיליון דולר

התמורה תוכל להגיע לסכום כולל של 38 מיליון דולר - אם הכנסות אופטנט יעברו את ה-140 מיליון דולר במהלך 5 השנים הבאות

24.02.2015, 12:56 | ניר צליק

אלוט תקשורת, המספקת ציוד לניטור תעבורה ברשתות תקשורת, הודיעה היום (ג') כי חתמה על עסקה לרכישת חברת אופטנט תמורת 6.5 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

אלוט עשויה לשלם 5.5 מיליון דולר נוספים בשנתיים אחרי סגירת העסקה, בהתאם לעמידה ביעדי מכירות. לבסוף, תוכל העסקה לגדול ב-26 מיליון דולר נוספים ולהגיע להיקף כולל של 38 מיליון דולר אם הכנסות החברה יעברו 140 מיליון דולר במהלך 5 השנים הבאות.

אלוט צופה כי העסקה תגדיל את הכנסותיה במספר מיליוני דולרים בודדים ותגדיל במעט את רווחיה. אופטנט הוקמה ב-1997 והיא עוסקת באבטחת ארגונים מפני התקופת של האקרים, כמו גם מפני וירוסים. החברה עובדת דרך ספקי אינטרנט ודואגת להסרת תכנים בלתי חוקיים (כמו למשל תכנים בהועלו תוך הפרה של זכויות יוצרים) מהאינטרנט.  

אלוט תקשורת עוסקת בפיתוח תוכנות לניהול ואופטימיזציה של רוחב הפס ואיכות השירות ברשתות תקשורת נתונים. מוצריה של אלוט מיועדים לארגונים המבקשים לתת עדיפות לתעבורת נתונים, באפליקציות התורמות להכנסותיהם ולצמצום "זלילת" רוחב פס על ידי אפליקציות בידוריות כגון תוכנות שיתוף קבצים.

תעדוף של תקשורת חיונית (כגון פעולות כספיות או דואר) מסייע לארגון לנצל טוב יותר את קו התקשורת שהוקצה לו, מבלי להשקיע בהגדלת רוחב הפס.

אנדרי אלפנט נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת אנדרי אלפנט נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת אנדרי אלפנט נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות