אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי מייקל ג'ורדן: קווין גארנט מעוניין לרכוש את מינסוטה טימברוולבס צילום: איי פי

אחרי מייקל ג'ורדן: קווין גארנט מעוניין לרכוש את מינסוטה טימברוולבס

על פי דיווח ב"פיוניר פרס", גארנט מעוניין לשחק עוד שתי עונות נוספות ואז ב-2017 לקנות את הקבוצה ביחד עם המאמן והנשיא פליפ סאונדרס ומספר משקיעים נוספים

24.02.2015, 18:25 | שירות כלכליסט

קווין גארנט הוא השחקן המרוויח ביותר בהיסטוריה של ה-NBA. מאז נבחר בדראפט ב-1995 על ידי מינסוטה טימברוולבס הוא הרוויח 327 מיליון דולר. גארנט  עבר לאחרונה חזרה למיניסוטה ונשמע שהוא מתכנן להישאר עם הקבוצה לטווח ארוך. על פי דיווח ב"פיוניר פרס", גארנט מעוניין לשחק עוד שתי עונות נוספות בקבוצה ואז ב-2017 לקנות אותה עם המאמן והנשיא פליפ סונדרס ומספר משקיעים נוספים.

קראו עוד בכלכליסט

גארנט מטביע בקדנציה הראשונה שלו בוולבס. השווי של הוולבס, שנקנו ב-1994 על ידי גלן טיילר עבור 88 מיליון דולר, הוערך בינואר על ידי פורבס כעומד על 625 מיליון דולר, צילום: איי פי גארנט מטביע בקדנציה הראשונה שלו בוולבס. השווי של הוולבס, שנקנו ב-1994 על ידי גלן טיילר עבור 88 מיליון דולר, הוערך בינואר על ידי פורבס כעומד על 625 מיליון דולר | צילום: איי פי גארנט מטביע בקדנציה הראשונה שלו בוולבס. השווי של הוולבס, שנקנו ב-1994 על ידי גלן טיילר עבור 88 מיליון דולר, הוערך בינואר על ידי פורבס כעומד על 625 מיליון דולר, צילום: איי פי

השווי של הוולבס, שנקנו ב-1994 על ידי גלן טיילר עבור 88 מיליון דולר, הוערך בינואר על ידי פורבס ב-625 מיליון דולר. טיילר, שימלאו לו 74 באפריל, פתוח לאפשרות להוסיף שותפים נוספים לבעלות על הקבוצה. אולם הוא אינו מעוניין למכור את הוולבס לפני המכירה של אטלנטה הוקס, על מנת לראות בכמה זו תימכר.

גארנט הודה בראיון ליאהו ספורט כי הוא מעוניין לקנות את הטימברוולבס: "אני אארגן קבוצה של משקיעים ואולי יום אחד אנסה לקנות את הקבוצה. זה מה שאני רוצה". בסוף עונת 2016-17 גארנט יהיה בן 41.

מייקל ג'ורדן, היחיד מבין שחקני ה-NBA בעבר ובהווה שהוא הבעלים של קבוצה, אמר ל-ESPN בשנה שעברה כי ישמח לראות שחקנים נוספים הולכים בעקבותיו.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות