אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Kobolo: האפליקציה שתמצא לכם דירה להשכיר

להורדה בחינם

Kobolo: האפליקציה שתמצא לכם דירה להשכיר

הרשתות החברתיות ובעיקר פייסבוק מלאות במודעות בעמודי קבוצות להשכרת דירות. קובולו צדה את המודעות הללו עבורכם, לפי הדרישות והצרכים שקבעתם לה. בנוסף, היא תסייע לכם למצוא שותפים

28.02.2015, 10:19 | רפאל קאהאן

כל מי שאי פעם חיפש דירה להשכיר ברחבי הרשת יודע שאת העסקאות הטובות בדרך כלל מוצאים או דרך חברים או מכרים, בעיקר בפייסבוק. עמודים פופולריים כמו "חיפוש דירות בין חברים בעיר" או "דירות מפה לאוזן במחיר סביר" כוללים הרבה כיוונים לדירות, אך צריך לעקוב אחריהם בצורה קדחתנית - ולמי יש זמן.

קראו עוד בכלכליסט

כך כנראה נולדה אפליקציית קובולו (Kobolo - להורדה בחינם לאנדרואיד / אייפון), אגרגטור מודעות משלל דפים ברשת החברתית. כדי להשתמש בה עליכם להיות מחוברים לחשבון הפייסבוק שלכם. מאותו הרגע, כל מה שנותר לכם לעשות זה להגדיר את החיפוש בדיוק כמו בכל אתר או אפליקציית מודעות רגילה ולחכות לתוצאות.

חיפוש דירות מהסמארטפון דרך פייסבוק חיפוש דירות מהסמארטפון דרך פייסבוק חיפוש דירות מהסמארטפון דרך פייסבוק

האפליקציה לא מאפשרת יותר מדי חיתוכים בהגדרות החיפוש ומוגבלת לפרטים אותם נוהגים המפרסמים לרשום בפוסטים. ואולם, היא יודעת לבצע סינון בעזרת תגיות, כך שניתן למשל להימנע מדירות שותפים אם אתם מחפשים דירה ריקה.

האפליקציה גם מאפשרת לכם לנהל רדיוס חיפוש במקום להשתמש בהגדרה של ערים או שכונות. כך למשל אם אתם מחפשים באזור מרכז רמת גן, כנראה שלא תסרבו לדירה טובה ברדיוס של 2 ק"מ או יותר, תכונה יעילה ושימושית. זאת ועוד המודעות נטענות לרוב עם התמונות כך שניתן בקלות להתרשם מהמוצרים. את הדירות ניתן כמובן לראות על גבי מפה ישירות באפליקציה.

את המודעות ניתן לשתף בקלות על ידי כל אמצעי שיש לכם בסמארטפון. מכיוון שמדובר באפליקציה שגם מחוברת לאתר, ניתן להשתמש בשניהם במקביל. כמו כן היא יודעת לשלוח לכם התראות ברגע שנמצאה דירה שתואמת לחיפוש, כך שלא תבזבזו זמן או תפספסו את דירת חלומותיכם.

חיפוש שותפים בקלות חיפוש שותפים בקלות חיפוש שותפים בקלות

עוד תכונה שימושית היא היכולת לחבר בין שותפים לדירות. בין אם אתם עוזבים חדר או מעוניינים למצוא מחליף, תוכלו לציין אם אתם מחפשים שותף או שותפה וכן את האיזור המתאים. אחרי שמצאתם את הדירה , אתם יכולים להכניס אותה למה שמכנים המפתחים "סבב" דירות. למעשה זו רשימת הדירות שמצאה חן בעיניכם ושתרצו להמשיך לבדוק.

ככלל האפליקציה נעימה לשימוש ומספקת חווייה טובה. היא שימושית מאוד עבור מי שמחפש דירה ולא אוהב לנבור בפייסבוק. כמו כן השפה בה השתמשו המפתחים לתיאור הפעולות השונות וההתראות מעידה שמדובר כנראה בחבר'ה צעירים שפונים לקהל צעיר ומחובר. עם זאת קובולו בהחלט נותנת פייט לאפליקציות לוחות המודעות המסורתיים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות