אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זהירות, גמדים קטלניים

זהירות, גמדים קטלניים

גמדי גינה ברוח הסדרה דקסטר שיפחידו כל מי שייכנס אליכם לחצר, תגיות שם מתחכמות למזוודות, תיק גב סופר-קריפי בצורת גב, דיסק און קי בצורת לסת וכריות טטריס חביבות ומפנקות

27.02.2015, 17:23 | דור צח

הגמדקסטר

גמדי הגינה, שמככבים במדשאות מטופחות ברחבי העולם, לא ממש תפסו בישראל. אבל אם אתם מעריצים של דקסטר או רוצחים סדרתיים אחרים, ויש לכם במקרה מדשאה מטופחת בהישג יד, שימו לב לגמדי הגינה הנפלאים והמחרידים האלה, שזמינים למכירה ב-Etsy תמורת 285 שקל.

גמד חמוד רצח גמד חמוד רצח גמד חמוד רצח

המזוודה צועקת

אין הרבה מוצרים משעממים כמו תגי שם למזוודות, שעוזרים למצוא אותן בשדה התעופה ומונעים אבידות מצערות. ממציאי התגיות הללו החליטו להתחכם, ומזמינות את מי שלוקח בטעות את המזוודה הלא-נכונה לצעוק את שמו של בעל המזוודה האמיתי, ואולי גם להזמין אותו לקפה. רעיון נחמד, אבל התוצאה עלולה להיות מבלבלת. 37 שקל.

שלום לכם, אני מזוודה שלום לכם, אני מזוודה שלום לכם, אני מזוודה

תיק גב-גב

זה מה שקורה כשמשחק מילים גרוע יוצא משליטה: המעצב קונסטנטין קופטה יצר סדרת תיקי גב קריפיים במיוחד, כשהקריפי ביותר מביניהם מגיע בצורת… ובכן, גב. לאמיצים שביניכם, ניתן ליצור קשר עם קופטה בלינק זה כדי לברר לגבי רכישה.

קריפ-גב קריפ-גב קריפ-גב

השיניים זוכרות

ואם אנחנו כבר בקטע של עיצוב מטריד שמשלב איברים אנושיים, שימו לב לדיסק און קי הבא, שכנראה ישמח את רופא השיניים שלכם. באתר של החברה היפנית שעומדת מאחוריו כתוב שהוא עולה 500 דולר לדגם בסיסי, וזה נשמע לנו מופרך כמעט כמו המוצר עצמו.

דיסק און קי למרגלים עם שיניים תותבות דיסק און קי למרגלים עם שיניים תותבות דיסק און קי למרגלים עם שיניים תותבות

טטריס רך

זה לא חדש שלמדור יש חיבה עמוקה לכל מה שמעוצב בצורה טטריס, או קוביה הונגרית, או כל אוסף אחר של ריבועים צבעוניים. חמש כריות הטטריס האלה, שעולות 100 דולר ב-ThinkGeek, הן מתנת יום הולדת מצוינת. 25 במרץ, אגב. אני לא רומז לכלום.

כריוטטריס כריוטטריס כריוטטריס

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות