אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דה נירו היה חייב למס ההכנסה 6.4 מיליון דולר, ואפילו לא שם לב צילום: אימג'בנק, Gettyimages

דה נירו היה חייב למס ההכנסה 6.4 מיליון דולר, ואפילו לא שם לב

מדובר בחוב על הכנסות מ-2013, ולטענת דוברו הבעיה נבעה מכך שההתראות נשלחו לכתובת ישנה של השחקן; דה נירו הסדיר את החוב

28.02.2015, 19:01 | שירות כלכליסט
רוברט דה נירו חייב למס ההכנסה האמריקאי 6.4 מיליון דולר עבור ההכנסות שלו ב-2013, כך חשף האתר סמוקינג גאן (Smoking Gun). אולם, נראה כי השחקן שזכה פעמיים בפרס האוסקר, לא היה מודע לקיום החוב עד לאחרונה.

הונו של דה נירו (71) נאמד ביותר מ-200 מיליון דולר, ולפי הדיווחים הוא מוציא 125 אלף דולר בחודש לתשלום שכירות על דירה בסנטרל פארק ווסט בניו יורק, כך שמבחינתו ייתכן שהחוב אינו נחשב גבוה במיוחד.

לא רק החתול הופתע מהחוב, צילום: איי אף פי לא רק החתול הופתע מהחוב | צילום: איי אף פי לא רק החתול הופתע מהחוב, צילום: איי אף פי

דוברו של דה נירו, סטן רוזנפלד מסר בתגובה כי הבעיה נבעה מכך שההתראות של מס ההכנסה נשלחו לכתובת ישנה של השחקן בטרייבקה, אולם ברגע שנודע לו על החוב, הוא שלח המחאה על הסכום כולו.

קצת קשה להאמין שאדם יכול לא להיות מודע לחוב בגובה 6.4 מיליון דולר, אולם במגזין פורבס מדווחים כי אנשים מפורסמים מוצאים עצמם לעתים קרובות במצב זה. על אף ההכנסות הגבוהות שלהם, חשבונות המס שלהם לפעמים נופלים בין הכסאות, כנראה מכיוון שם שוכרים מנהלים או אנשי מקצוע אחרים שאמורים לטפל בנושאים מסוג זה. לדוגמה, הקומיקאי כריס טאקר צבר חוב של 14.5 מיליון דולר למס ההכנסה. הוא הצליח בסופו של דבר להגיע להסדר על הסכום הגבוה, אך טען כי ניהול חשבונות גרוע מצד נציגיו הוא שהוביל למצב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות