אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל AIG: "עשרות אלפים הצטרפו לביטוח הבריאות שלנו שמבטל כפל ביטוחים" צילום: עמית שעל

מנכ"ל AIG: "עשרות אלפים הצטרפו לביטוח הבריאות שלנו שמבטל כפל ביטוחים"

שי פלדמן סיכם את 2014 כשנה של הגברת שיתופי פעולה ומוצרים חדשים. לדבריו, שיעורי חדירה יפים בביטוח הרכב החדש מותאם התנהגות הנהגים

01.03.2015, 11:03 | רחלי בינדמן

"השקנו בסוף 2013 ביטוח בריאות משלים שב"ן המבטל את תופעת כפל הביטוח המתקיימת בתחום ביטוחי בריאות. כיום כבר עשרות אלפי לקוחות רכשו את הביטוח", אמר מנכ"ל AIG שי פלדמן במסיבת עיתונאים לסיכום שנת 2014.

"הראנו גידול דו ספרתי בענף ביטוחי הרכב תוך שמירה על מדיניות חיתום זהירה. גדלנו ב-11% בביטוחי הרכב וב-13% בביטוחי החיים ב-2014", אמר פלדמן. "השקנו שיתופי פעולה עם שותפים אסטרטגים וביניהם עם מיטב דש במסגרתו מציעים לעמיתי הגמל של מיטב דש ביטוחי חיים במחירים מוזלים. אנחנו גם הספק הבלעדי של הביטוחים של חברי מועדון 365 ועוד", סיכם שי פלדמן מנכ"ל AIG את 2014 במסיבת עיתונאים שנתית.

אילוסטרציה, צילום: אוראל כהן אילוסטרציה | צילום: אוראל כהן אילוסטרציה, צילום: אוראל כהן

פלדמן התייחס למוצר הביטוח safe drive המאפשר הוזלת ביטוחי רכב על בסיס התנהגות הנהגים "המערכת מוזילה

הביטוח לנהג חדש ב-10% בשנה הראשונה ועד 30% בשנים הבאות. המערכת גם מעדכנת הורים על התנהלות הילדים בכביש. היא שמה דגש על נהגים צעירים. בקרב הסיגמנט מדברים על שיעור חדירה של 10%-20%. אחוזי החדירה גבוהים יותר לאוכלוסייה מוטת טכנולוגיה. מעבר להנחה המוצר משפר את תרבות הנהיגה בישראל".

פלדמן התייחס גם לתחום ביטוחי הבריאות: "השקנו בסוף 2013 ביטוח בריאות משלים שב"ן המבטל את תופעת כפל הביטוח המתקיימת בתחום ביטוחי בריאות. כיום כבר עשרות אלפי לקוחות רכשו את הביטוח".

בתחום ביטוחי החיים נשיק ברבעון השני של 2015 פוליסה חדשה עם כיסוי של עד חצי מיליון שקל הכוללת תהליך חיתום מקוצר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות