אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
WTP של ארזי וברמלי מכרה מניות של עצמה בדיסקאונט של 9.8% צילום: עמית שעל

WTP של ארזי וברמלי מכרה מניות של עצמה בדיסקאונט של 9.8%

מדובר בקצאת מניות של החברה ל-2 משקיעים שיזרימו לה מיליון שקל. אחד המשקיעים הוא הכלכלן שמחה סדן

01.03.2015, 11:12 | גיל קליאן

וו.טי.פי (WTP) הודיעה אתמול בערב (ש') על גיוס באמצעות הקצאת מניות ל-2 משקיעים, שיישלמו לחברה כמיליון שקל. העסקה משקפת למניית WTP מחיר של 2.3 שקלים, דיסקאונט של 9.8% על מחיר הפתיחה של מניית וו.טי.פי הבוקר בבורסה של תל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

החברה לא פירטה בדיווח מיהם המשקיעים, שיחזיקו כל אחד 0.3% ממניות WTP אחרי ביצוע ההשקעה. עם זאת, ל"כלכליסט" נודע כי אחד המשקיעים הוא הכלכלן שמחה סדן.

וו.טי.פי היא בעלת טכנולוגיה לייצור חומרי גלם לתעשיית הפלסטיק מזרמי פסולת ביתיים. החברה הקימה מפעל על בסיס הטכנולוגיה שלה, וברבעונים הבאים יתברר האם היא מצליחה לייצר חומרי גלם מאשפה במבנה עלויות שמאפשר לה להיות רווחית לאורך זמן. בעלי השליטה של החברה, אמיר ברמלי ואבנר ארזי, החליטו לא להמתין להוכחת ההיתכנות של הטכנולוגיה בפועל, וכבר יצאו לשורה של עסקאות באמצעות החברה הציבורית להתרחבות בעולם על בסיס אותה טכנולוגיה, ואף לכניסה לתחומי פעילות שאינם קשורים כלל לפלסטיק, כמו אנרגיה סולרית.

החברה גם מרבה לעשות עסקאות באמצעות המניות שלה - כאשר רצתה לממן את הרכישה הסולרית בין השאר באמצעות מניות, וכן כאשר בחרה לשלם ליועצים שלה באמצעות מענקי אופציות. במקביל, נגד החברה הוגשה תביעה בטענה כי אבנר ארזי לא היה הבעלים של טכנולוגיית מיחזור האשפה, ולכן לא היה יכול למכור אותה ל-WTP. ארזי דחה את הטענות.

אבנר ארזי, צילום: סטודיו zooz אבנר ארזי | צילום: סטודיו zooz אבנר ארזי, צילום: סטודיו zooz

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות