אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חשד להונאת ענק ברשת האופנה רנואר

חשד להונאת ענק ברשת האופנה רנואר

המשטרה עצרה הבוקר עשרה עובדים בסניף הדגל של החברה בחשד שגנבו פרטי לבוש ומעלו בכספיה במיליוני שקלים; רנואר: "החברה מקווה כי מערכות החוק ימצו את הדין עם המעורבים"

01.03.2015, 12:29 | זוהר שחר לוי ואורנה יפת

חשד להונאת ענק ברשת האופנה רנואר: המשטרה עצרה הבוקר (א') עשרה מעובדי הרשת בחשד שגנבו פרטי לבוש ומעלו בכספיה במיליוני שקלים. הבוקר נעצרו העובדים בתום חקירה סמויה על ידי שוטרי מרחב ירקון בתיק שזכה במשטרה לשם "קופה רושמת".

קראו עוד בכלכליסט

במשטרה חושדים כי העובדים פעלו בשיטה מיומנת. על פי החשד, מספר עובדים באחת מחנויות הדגל ברשת אופנה גדולה ומוכרת חברו למחסנאים במחסן הלוגיסטי המרכזי של הרשת על מנת להונות ולגנוב מיליוני שקלים. על פי החשד עשרות אלפי פרטי לבוש נגנבו ונמכרו ומאות אלפי שקלים נלקחו במרמה לכיסים פרטיים.

החקירה החלה לפני כשבועיים, אז הגיעו למשרדו של קצין החקירות והמודיעין של מרחב ירקון סנ"צ ירון ארם נציגי אחת מרשתות האופנה הגדולות בישראל. לדברי נציגי הרשת, אחד הסניפים של החברה, בהרצליה, החל להפסיד סכומים גדולים ונמצא כי אין התאמה בין הסחורה הנכנסת לסחורה היוצאת, הן בחנות והן במחסן הראשי. מבדיקה עלה כי מדובר בגניבת ענק בהיקף של מיליוני שקלים והחקירה הועברה לצוות חקירה מיוחד של המרחב.

לפי המשטרה, כבר בראשית החקירה עלה כי העובדים המעורבים חשודים בגניבה מיומנת בדרכים שונות ומגוונות כאשר החשודים המרכזיים הנם מנהלי החנות. עוד עלה מהחקירה כי הגניבה נמשכה קרוב לשנה ולא חלף יום מבלי שבוצע רישום כוזב של פרטי לבוש במערכת הממוחשבת או לקיחת סכומי כסף שלא כדין שלעיתים כללו לקיחת מאות שקלים מלקוחות החנות בלא ידיעתם.

המשטרה תבקש להאריך את מעצרם של המעורבים בבית משפט השלום בתל אביב וזאת לצורך השלמת החקירה.

מחברת רנואר נמסר בתגובה: "הבוקר נעצרו מספר מחסנאים המועסקים בחברת רנואר החשודים בגניבת סחורה בשווי של מאות אלפי שקלים. החברה מקווה כי מערכות החוק ימצו את הדין עם המעורבים".

חברת רנואר נמצאת בבעלות אלי ברקוביץ ויוסי ברוש ומנוהלת בידי סרג' דרעי. הקבוצה מפעילה 132 סניפים של רשת רנואר ובמקביל בבעלותה גם רשת האופנה לצעירות טוונטי פור סבן.

 , צילום: shutterstock צילום: shutterstock  , צילום: shutterstock

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות