אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוקפא סכסוך העבודה במגה; הוועד ישוב למשא ומתן עם ההנהלה צילום: אלכס מלקיס

הוקפא סכסוך העבודה במגה; הוועד ישוב למשא ומתן עם ההנהלה

לפי ההבנות שהושגו בסיוע ההסתדרות, הנהלת מגה תבחן את המשך פעילותו של הסניף בנתיבות. יו"ר הוועד: "המטרה הראשונה שלנו היא לתרום להבראת החברה והצלחתה"

02.03.2015, 12:11 | נורית קדוש

בפעם השנייה בחודשים האחרונים, הקפיא ועד העובדים את כוונתו להשבית את סניפי מגה. אתמול (א') הגיעו נציגי העובדים וההנהלה להבנות על המשך צעדי ההתייעלות של החברה. על פי ההבנות שהושגו בסיוע ההסתדרות, הנהלת מגה תבחן את המשך פעילותו של סניף 'מגה' בנתיבות ובשלב זה תקפיא את סגירתו של הסניף עד לאחר החגים. כמו כן ועד העובדים וההנהלה התחייבו לשוב אל שולחן המו"מ ולהגיע להסכמות משותפות תוך שקיפות ותיאום בין הצדדים.

קראו עוד בכלכליסט

לדברי מוטי קרן מנכ"ל מגה קמעונאות: "התחרות בשוק הקמעונאות גוברת ואנו מחויבים להמשיך להתאים את מבנה עלויות החברה לתנאי השוק והוזלת סל הצריכה. לצד התוכנית האסטרטגית שלנו שכוללת פיתוח פורמטים והשקעה בתשתיות, אנו מבצעים מספר צעדי התייעלות לצמצום ההוצאות ושיפור הרווחיות התפעולית. אנו שמחים כי ועד העובדים בשיתוף ההסתדרות מבינים כי על כולנו מוטלת האחראיות להחזרת החברה למקומה הטבעי כמובילת השוק הקמעונאי בישראל."

מנכ"ל מגה מוטי קרן מנכ"ל מגה מוטי קרן מנכ"ל מגה מוטי קרן

אייל אלי, יו"ר ועד עובדי מגה מסר: "המטרה הראשונה שלנו כעובדי 'מגה' היא לתרום להבראת החברה והצלחתה. צעדי מחאה והשבתה הן פעולות שאיננו ששים לבצע ואני שמח שלא נאלצנו לנקוט בהן. אני מודה להסתדרות על התערבותה למען שמירת מקום העבודה של עובדינו בדרום ולהנהלה על כך שגילתה הבנה למצוקות העובדים. אני מקווה שצעדי ההתייעלות הבאים ייעשו בתיאום אתנו תוך רגישות והקשבה לצרכי העובדים"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

1.
מגה צריכים להפסיק לפרסם שקרים ולהתחיל לעשות מבצעים אמיתיים
כל דפי הפירסומים שלהם כולם שקרים שהצרכן כבר לא נופל בפח עובדה שהחנות ריקה ומגרש החנייה ריק אם במקום לפרסם ולהוציא המון כסף על כל הדפים האלה שמצרפים לעיתון ושמים לנו בתיבת הדואר, אז אם במקום כל הזבל הזה יעשו הנחות אמיתיות לא צריך שום פירסום תאמינו לי זה יעבור כמו אש בקריות פשוט תעשו באמת הנחות ולא רק פירסום והכי גרוע זה שבכל פירסום כתוב למטה באותיות קטנות: תלוי בקנייה של מינימום 100 שקל מה זה החרטה הזה , מה הם חושבים שאנחנו טיפשים תראו את יוחננוף בלי פירסום בלי טלוויזיה פשוט נותנים מחירים טובים והחנות מלאה ומגרש החנייה מלא והקופות כולם מנגנות, שם לא צריך שום פירסום רק ככה מגה תישרוד אחרת ימיה ספורים
תושב קרית חיים  |  02.03.15