אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חני הורביץ חתמה על אופציה לרכישת מגרש בפ"ת בשווי 45 מיליון שקל

חני הורביץ חתמה על אופציה לרכישת מגרש בפ"ת בשווי 45 מיליון שקל

מדובר במגרש בשכונת אם המושבות עליו מתכננת הורביץ לבנות בניין בן 20 קומות; האופצייה ניתנה לחצי שנה; לטענתה 20 חברים כבר נרשמו לקבוצת הרכישה; מחיר העסקה משקף עלות קרקע של 640 אלף שקל לכל יחידת דיור

03.03.2015, 13:42 | דותן לוי

חני הורביץ, מבעלי קבוצת הורביץ המארגנת קבוצות רכישה, חתמה על אופציה לרכישת קרקע ברחוב משה סנה בשכונת אם המושבות בפתח תקווה. שווי המגרש מוערך בכ-45 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

הקרקע מוחזקת כיום על ידי בעלים פרטיים והאופציה ניתנה לתקופה של חצי שנה במהלכה תידרש הורביץ לארגן קבוצת רכישה למגדל אשר יכלול 70 דירות ב-20 קומות.

מדובר בקרקע עם תב"ע מאושרת והיקף הדירות שאינו כולל הקלות, כך שלפי הורביץ עם מימוש הקרקע לאחר סגירת הקבוצה ניתן יהיה להגיש בקשה להיתר בנייה. כמו כן, לדבריה, עד כה נרשמו 20 חברים לקבוצה.

המגדל תוכנן על ידי האדריכל אילן פיבקו, וכולל דירות 5 חדרים בשטח של 120 מ"ר עם מרפסות של כ-20 מ"ר, דירות 6 חדרים בשטח של 135 מ"ר, וכן מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים. המחיר לדירת 5 חדרים יתחיל מ-1.46 מיליון שקל ו-6 חדרים החל מ-1.59 מיליון שקל. כיום המחיר הממוצע לדירת 5 חדרים באזור עומד על 1.82 מיליון שקל. לפי הורביץ, המגדל יכלול חניות תת-קרקעיות, מחסנים, לובי מפואר ואולם אירועים לרשות דיירי הבניין.

הורוביץ מסרה לאחר הרכישה: "אני שמחה להמשיך ולבנות באם המושבות. אני מאוד מאמינה בשכונה הזו, ולראייה הפרויקטים שלי חן המושבה ומגדל המושבה נחלו הצלחה גדולה, והצלחתי למסור את המגדלים תוך 36 חודשים. אני בהחלט מאמינה כי בעז"ה תוך חודשיים נסיים את ההרשמה למגדל 70 רוכשים ייהנו מדירה חדשה במחיר הנמוך משמעותית מהממוצע השכונתי. מדובר באלטרנטיבה למעוניינים לרכוש דירה בעיר מובילה עם נגישות קלה לתל אביב ובמחיר סביר והוגן".

את הפרויקט ילווה עו"ד דויד גוהן.

הורביץ. קבוצת רכישה חדשה בפתח תקווה הורביץ. קבוצת רכישה חדשה בפתח תקווה הורביץ. קבוצת רכישה חדשה בפתח תקווה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות