אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגדל השלימה רכישת 50% ממתחם הטרמינל באור יהודה

נחשף בכלכליסט

מגדל השלימה רכישת 50% ממתחם הטרמינל באור יהודה

מגדל תשלם 257 מיליון שקל, כאשר ויתניה התחייבה כי תשלים את עבודות הבנייה במתחם בהשקעה של 64 מיליון שקל

05.03.2015, 08:29 | אורן פרוינד

חברת הנדל"ן ויתניה השלימה אתמול את עסקת המכירה של 50% מהמרכז המסחרי טרמינל פארק לחברת הביטוח מגדל. ויתניה תקבל ממגדל תשלום נטו של 193 מיליון שקל על מחצית מהזכויות בקרקעות ובשני הבניינים במתחם.

קראו עוד בכלכליסט

מתחם פארק טרמינל ממוקם באור יהודה בסמוך לנמל התעופה בן גוריון, והוא כולל שני מתחמי משרדים בשטח בנוי של 44.5 אלף מ"ר ומרתפי חניה בשטח של 34 אלף מ"ר שנבנו על חטיבת קרקע בת 19 דונם. ויתניה, שהחלה בפיתוח הפרויקט ב־2011 במטרה להתחרות במתחם איירפורט סיטי הסמוך, מחזיקה ב־90% מהזכויות במתחם (באמצעות החברה־הבת מאי נדל"ן) והשאר מוחזק על ידי חברת אל אור לונדון השקעות.

בנייתו של בניין A הושלמה על ידי ויתניה ובניין B המצוי בהליכי בנייה. מגדל תשלם על העסקה 257 מיליון שקל, אולם מכיוון שויתניה, בניהולו של עופר זיו, התחייבה כי תשלים את עבודות הבנייה בהשקעה של 64 מיליון שקל, התמורה נטו תעמוד על 193 מיליון שקל. נכון להיום ויתניה מחזיקה משכנתא של 164 מיליון שקל על הפרויקט. עם חתימת העסקה, מגדל שילמה לויתניה 208 מיליון שקל. 24 מיליון שקל מתוכם ישמשו לפרוע חלק מההלוואה על הנכס, שתרד להיקף של 140 מיליון שקל. את יתרת התשלום תעביר מגדל בשישה תשלומים רבעוניים.

פרויקט טרמינל פארק פרויקט טרמינל פארק פרויקט טרמינל פארק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות