אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זו ציפור! זה מטוס! זה סופרמן עם OCD!

PLAY

זו ציפור! זה מטוס! זה סופרמן עם OCD!

מדוע הפרעת כפייתיות היא הקריפטונייט האמיתי של סופרמן, הפרשנות של ג'ון סטיוארט לנאום נתניהו, איך עושים פרסומות יוטיוב בלי לעצבן את הגולשים וסרטון פורים מטריד ומפחיד ביותר

04.03.2015, 21:21 | נמרוד צוק

<<לפליי הקודם - בית הקלפים שברחוב סומסום

1. סופרמן, האם שטפת ידיים בחצי השעה האחרונה?

אם אתם סובלים מהפרעת OCD, ייתכן שעבודה כסופרמן היא לא בחירת הקריירה המוצלחת ביותר עבורכם, כפי שמדגים יפה הסרטון הבא של ערוץ ADHD.

2. נאום נתניהו, הסיפור האמיתי

מי שרוצה פרשנות מזווית מעט יותר מעניינת (וכרגיל, לא ממש אוהדת) על נאומו של רה"מ נתניהו אתמול בקונגרס והסיקור התקשורתי שלו בארה"ב ימצא אותה, כמובן, אצל ג'ון סטיוארט.

3. זה שחור וכחול, למען השם

לעורכי אתר מאשבל נמאס מהתמשכות הדיון המטופש על הצבעים של השמלה שזיהם בימים האחרונים כל פינה באינטרנט. אז הם הלבישו מישהי בשמלה המפורסמת עצמה, שלחו אותה להסתובב ברחובות לונדון וחזרו עם תשובה חד משמעית שתסיים את השטות הזאת אחת ולתמיד.

העם החליט: היא חומה וכחולה. לא, רגע העם החליט: היא חומה וכחולה. לא, רגע העם החליט: היא חומה וכחולה. לא, רגע

4. זו לא פרסומת

לאף אחד אין כוח לפרסומות ביוטיוב, והדבר היחיד שאנחנו עושים כשאחת כזו מופיעה היא לחכות בעצבנות שכפתור ה"דלג" יופיע כבר. חברת הביטוח גייקו הפכה את זה לפרסומת מבריקה למדי, כולל כלב חמוד.

5. האוניברסיטה של החיים עצמם

כולם אוהבים את פורים, וגם באונ' בר אילן אוהבים את החג. בעיקר את מנהגי החג התחפושות, הרעשנים, שירי החג ויצירה של סרטון פורים היתולי שגרם לנו לחוש מאוד, מאוד, מאוד מוטרדים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות