אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איתמר מדיקל חתמה על הסכם הפצה שני בארה"ב צילום: עמית שעל

איתמר מדיקל חתמה על הסכם הפצה שני בארה"ב

החברה שפיתחה את מכשיר הניטור להפרעות נשימתיות נכנסת לראשונה לשוק הבדיקות ממעבדות ניידות הנעשות במרפאות רופאי משפחה

08.03.2015, 15:00 | ניר צליק
איתמר מדיקל, שפיתחה את מכשיר הניטור להפרעות נשימתיות, מרחיבה את פעילותה בארה"ב. החברה חתמה על הסכם הפצה שני במדינה עם International Arterial Health ונכנסת לראשונה לשוק בדיקות קרדיווסקיולריות ממעבדות ניידות הנעשות במרפאות רופאי משפחה. עד היום היתה החברה פעילה בעיקר במרפאות המיועדות להפרעות שינה.

קראו עוד בכלכליסט

AHI יהיה ספק השירות לביצוע בדיקות קרדיווסקיולריות בעשר מדינות ברחבי ארה"ב במסגרת חבילת הבדיקות הקרדיווסקיולריות הניתנות על ידיו ממעבדות ניידות. כמו כן, AHI יהיה המפיץ של מכשיר ה- EndoPAT לרופאי משפחה באותן עשר מדינות. הסכם השיתוף וההפצה תקף לשלוש שנים, ובנוסף AHI התחייבה לרכישת מינימום מכשירי EndoPAT מאיתמר מדיקל.

גלעד גליק מנכ"ל איתמר מדיקל, צילום: אוראל כהן גלעד גליק מנכ"ל איתמר מדיקל | צילום: אוראל כהן גלעד גליק מנכ"ל איתמר מדיקל, צילום: אוראל כהן
בשנה האחרונה איתמר מדיקל מיישמת תוכנית לגיוון מקור המכירות שלה, ונוסף למכירות למכוני מחקר החברה פונה לארגונים גדולים בשוק הקליני הטיפולי תוך מיקוד באוכלוסיית חולים עם תסמינים ומחלות מאובחנות. לאחרונה חתמה החברה על שלושה הסכמי שיווק חדשים: מדטרוניק בארה"ב ופיליפס וניהון (Nihon Kohden) ביפן. בחברה סבורים כי ההסכם עם ניהון, שנועד לשיווק מוצר ה־EndoPAT, פונה לשוק פוטנציאלי ביפן, באירופה ובארה"ב בתחום של מחלות לב, רפואה מניעתית ורפואה פנימית בהיקף של כ־2.6 מיליארד דולר בשנה.

איתמר מדיקל, שהוקמה לפני 17 שנה, פיתחה טכנולוגיות המאפשרות לנטר מחלות בכלי הדם באמצעים לא פולשניים: על אצבעו של החולה מולבש חיישן הרגיש לשינויים בנפח זרימת הדם. לחברה שני מוצרים עיקריים, EndoPat ו־WatchPat. המוצר הראשון נועד לאבחון של מחלות קרדיווסקולריות, המובילות להתקף לב, והמוצר השני מיועד לבדיקת הפרעות שינה שמאפיינות חלק גדול מאנשים הסובלים מבעיות לב. במאי 2013 מונה גלעד גליק למנכ"ל איתמר מדיקל, והמשימה העיקרית שהוצבה בפניו היתה הרחבת מאמצי השיווק שלה.

החברה עצמה נמצאת כעת במגעים לקראת הנפקה בנאסד"ק, כאשר ברצונה לגייס כ-40-50 מיליון דולר. עם זאת, בינתיים לחברה עדיין אין הכנסות מהותיות, כאשר את הרבעון השלישי סיכמה איתמר מדיקל בהכנסות של 4.2 מיליון דולר לעומת 3 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד, וההפסד המתואם הסתכם במיליון דולר לעומת הפסד של 2.4 מיליון דולר ברבעון המקביל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות