אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדחה מזורזת: במכון של הלשכה לא מחכים לביה"ד לעבודה צילום: אוראל כהן

הדחה מזורזת: במכון של הלשכה לא מחכים לביה"ד לעבודה

דירקטוריון המכון להשתלמות עורכי דין ידון היום בהדחת המנכ"לית מירי חדד למרות ההליך בבית הדין לעבודה. ראש הלשכה מכחיש שהתערב בפיטורים

10.03.2015, 08:17 | ענת רואה

דירקטוריון המכון להשתלמות של לשכת עורכי הדין ידון היום בהדחת המנכ"לית עו"ד מירי חדד. כך הודיעו הלשכה וראש הלשכה דורון ברזילי לבית הדין לעבודה שאמור לדון בעתירתה של חדד, הטוענת שפוטרה במפתיע, בחוסר תום לב ומשיקולים זרים. הדיון היה אמור להתקיים בשבוע שעבר אך נדחה למחרתיים.

קראו עוד בכלכליסט

הלשכה טרם הגיבה לטענות חדד, וכעת תידרש להגיב לטענות נוספות, שכן חדד ביקשה לצרף לבית המשפט תצהירים של עורכי הדין ארנה לין ויוסי מנדלסון, שניהם יו"רים לשעבר של המכון. בינתיים ביקשה הלשכה להשתחרר מהדיון וכלל לא להגיב בנימוק שברזילי כראש הלשכה לא היה מעורב בפיטוריה.

עם זאת, ברזילי הוא גם יו"ר המכון, וחדד טוענת שבכובעו זה הוא החליט לפטרה. בתצהיר של מנדלסון נכתב שהטענות נגד חדד "אינן מתיישבות" עם היכרותו איתה ועם האופן שבו ביצעה את תפקידה. הוא מוסיף שהופתע לקרוא שהלשכה מטילה עליה אחריות לגירעון שהמכון נקלע אליו. לטענתו, שורת החלטות שקיבלה הלשכה היא ששינתה את המאזן של המכון. דברים דומים טוענת גם עו"ד לין בתצהירה.

עו"ד מירי חדד, צילום: אוראל כהן עו"ד מירי חדד | צילום: אוראל כהן עו"ד מירי חדד, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות