אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהי הסיבה הכי טובה להוציא 10,000 דולר על שעון אפל?

PLAY

מהי הסיבה הכי טובה להוציא 10,000 דולר על שעון אפל?

סרטון שמוכיח שבהחלט שווה להוציא הון תועפות על שעון חכם מיותר, מה קורה כשדוקרים סמארטפון עם סכין, מה ההבדל בין צ'אק נוריס ויתר בני גילו ומחווה חשובה לארבע השופטות היחידות שכיהנו בבית המשפט העליון בארה"ב

11.03.2015, 18:56 | נמרוד צוק
1. 10,000 סיבות לקנות אפל ווטש מוזהב

הגרסה המוזהבת של השעון החכם של אפל מציעה אמנם מפרט זהה לחלוטין לזה של הדגם הרגיל, מלבד ציפוי הזהב, אבל יש לה תכונה חשובה שלא תקבלו בגרסה הזולה: האפשרות להיזכר ממבט חטוף בפרק היד שיש לכם מספיק כסף כדי לבזבז 10,000 דולר ממנו על שעון חכם, והפצת המידע החשוב הזה לכל אדם שיראה אתכם עונדים אותו.

2. חיי סוללה, הסוף

ודאי שאלתם את עצמכם לא פעם: מה יקרה אם נשחית את סוללת הסמארטפון שלנו בנעיצות סכין? אנו לא יודעים אם התוצאה המרשימה שמתועדת בסרטון הבא היא אמיתית או מזויפת, אבל בכל מקרה זה מעלה מעט חששות מהסתובבות עם דבר כזה בכיס. או ליד אנשים שחושבים שנעיצת סכין בסוללת טלפון זה רעיון טוב.

3. לא צריך לצייר אינפוגרפיקת צ'אק נוריס, היא תצייר את עצמה

כל מי שפתח אי פעם אינטרנט כבר יודע שצ'אק נוריס הוא לא בן תמותה רגיל, אבל מהם ההבדלים המרכזיים בינו לבין כל הגבר בן ה-75 הממוצע, מעבר להון אישי גדול פי 220? מאשבל סיכמו אותם באינפוגרפיקה מאירת עיניים.

קצת יותר קשוח מסבא שלך. נוריס קצת יותר קשוח מסבא שלך. נוריס קצת יותר קשוח מסבא שלך. נוריס

4. כן, כבוד השופטת

במהלך 226 שנות קיומו של בית המשפט העליון האמריקאי כיהנו בין כותליו ארבע נשים בלבד בתפקיד שופטות - סנדרה דיי אוקונור, רות באדר גינסברג, סוניה סוטומאיור ואלנה קגן. כמחווה להצלחתן ולחלק שלהן במאבק הפמיניסטי, היוצרת מאיה ווינסטוק הפכה אותן לדמויות לגו וסיפרה את סיפורן. חשוב, חמוד ומרגש.

מחוות לגו מחוות לגו מחוות לגו

5. אני אהיה המפלצת שלך היום

הקליפ הזה לשיר של ההרכב "Fever the Ghost" הוא אחד הדברים המתוקים והמבריקים שיצא לנו לראות לאחרונה, עם אנימציה שמזכירה בסגנון שלה קצת את מונטי פייתון ולא מעט את "ים המפלצות" מ"צוללת צהובה" של הביטלס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות