אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל משרד הבינוי הודיע על פרישתו מן השירות הציבורי צילום: גיא אסייג

פרסום ראשון

מנכ"ל משרד הבינוי הודיע על פרישתו מן השירות הציבורי

שלמה בן אליהו, שהחל את כהונתו בקדנציה הנוכחית של השר אורי אריאל, ציין כי בכוונתו לחזור לעסקיו הפרטיים, ככל הנראה מיד לאחר הבחירות

12.03.2015, 11:19 | יעל דראל

מנכ"ל משרד הבינוי, שלמה בן אליהו, הודיע כי הוא פורש מן השירות הציבורי. בן אליהו אמר את הדברים במסגרת כנס עובדים של משרד הבינוי המתקיים בשעה זו במודיעין, בהשתתפות שר הבינוי אורי אריאל ועובדי המשרד.

קראו עוד בכלכליסט

בן אליהו, שהחל את כהונתו בקדנציה הנוכחית של השר אורי אריאל, כיהן גם בעבר כמנכ"ל משרד הבינוי, בתקופת כהונתו של אריאל שרון כשר במשרד, וכן שימש כמנכ"ל מינהל מקרקעי ישראל וכראש המחלקה להתיישבות בסוכנות היהודית.

בן אליהו ציין כי בכוונתו לחזור לעסקיו הפרטיים, ככל הנראה מיד לאחר הבחירות. בעבר עסק בן אליהו כיועץ למספר חברות וכן כדירקטור ברשות הנמלים והרכבות.

שלמה בן אליהו, פורש מהחיים הציבוריים, צילום: ענר גרין שלמה בן אליהו, פורש מהחיים הציבוריים | צילום: ענר גרין שלמה בן אליהו, פורש מהחיים הציבוריים, צילום: ענר גרין

תגובת הפורום לדיור ציבורי על פרישת מנכ"ל משרד הבינוי: "בן אליהו הוא ממובילי התפיסה שסיוע בשכר דירה הוא תחליף ראוי לדיור ציבורי, תפיסה שמסלימה את העוני הרב-דורי בישראל. אנחנו מקווים שהוא התפכח מהתפיסה הזאת, ומקווים שמנהיגות משרד הבינוי תהיה שותף בקידום דיור ציבורי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
המנכ"ל בורח-התנועה לאיכות השלטון למבקר המדינה בדוק מינוי מקורבים פוליטיים במשרד-10 בכירים בשנה
הנ"ל נוהג על פי הכלל שעל ראש הגנב בוער הכובע וכעבריין הוא נמלט מזירת הפשע. הוא חושב שבכך יכשיר את המוצנחים הבכירים חבריו שימשיכו בתפקידם. על מבקר המדינה לשלוח את כולם הבית
רמי , ירושלים  |  13.03.15
10.
המנכ"ל הפורש...
אין בליבי שמחה לאיד על שלמה בן אליהו שבחר לפרוש מתפקידו. לצערי, כל אותן תכתובות שניהלתי מולו,זכו לאפס תגובות, שלא לומר התעלמות מכוונת מחמת תוכנן הפלילי לכאורה, (של המשרד, לא שלי). כולי תקוה שמשרד הבינוי,אשר קרע תחת נטל אותם המינויים,יוכל כמשרד (שמורכב מעובדים מסורים ביותר), להתאושש ולהתגייס תחת השר והמנכל שיבואו. ישנם אין ספור פתרונות דיור,למגוון רב של מצוקות דיור. לא רק הדיור הציבורי!!! דיור בר השגה, שכירות מוגנת לטווח ארוך, דירות להשקעה וכו'. שיהיה לכולנו בהצלחה.
דורית לוי , קרית משה,רחובות  |  12.03.15
לכל התגובות