אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברוקלין נטס "הורדה מהמדף". בינתיים צילום: איי פי

ברוקלין נטס "הורדה מהמדף". בינתיים

מיכאיל פרוחורוב, הבעלים של קבוצת הכדורסל ברוקלין נטס, סיים את ההסכם שלו עם בנק ההשקעות אברקור פרטנרס, אותו העסיק כדי לבחון אפשרות של מכירת הקבוצה, כך דיווחו מקורות בבנק ל- ESPN.com

12.03.2015, 13:32 | שירות כלכליסט

מיכאיל פרוחורוב, הבעלים של קבוצת הכדורסל ברוקלין נטס, סיים את ההסכם שלו עם בנק ההשקעות אברקור פרטנרס, אותו העסיק כדי לבחון אפשרות של מכירת הקבוצה, כך דיווחו מקורות בבנק ל- ESPN.com.

קראו עוד בכלכליסט

דרון וויליאמס מברוקלין. עובדים על מקום בפלייאוף, צילום: איי אף פי דרון וויליאמס מברוקלין. עובדים על מקום בפלייאוף | צילום: איי אף פי דרון וויליאמס מברוקלין. עובדים על מקום בפלייאוף, צילום: איי אף פי

פרוחורוב, שבבעלותו 80% מהקבוצה ו-45% מברקליס סנטר, העסיק את הבנק בינואר כדי לקבל הצעות רכש, זאת לאחר שסטיב באלמר שילם 2 מיליארד דולר עבור הלוס אנג'לס קליפרס. אולם בימים האחרונה, האפשרות שהמכירה תימכר בעתיד הקרוב הפכה נמוכה במיוחד.

"דבר לא קורה והם כבר דנים בנושא הזה שנה בתקשורת", אמר בשבוע שעבר מנכ"ל הנטס ברט יורמרק, בפאנל שנערך במנהטן. "אז אני יכול לומר כמעט בוודאות שלא נראה שמשהו הולך לקרות. יש לנו קבוצת בעלות שהיא מאד מחויבת".

פרוחורוב רכש את הקבוצה במאי 2010 עבור 200 מיליון דולר. לפי הערכות במגזין פורבס, הנטס היא הקבוצה השישית השווה ביותר בליגה, בזכות הערכת שווי של 1.5 מיליארד דולר.

כאשר פרוחורוב השתלט על הקבוצה הוא הבטיח כי תזכה באליפות בתוך חמש שנים. העונה הנוכחית היא שנתו החמישית במועדון. המאזן של הקבוצה העונה עומד על 25-37 והיא נלחמת על מקום בפלייאוף.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות