אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בפעם השלישית ברציפות: נמל התעופה צ'אנגי בסינגפור נבחר לטוב בעולם צילום: שאטרסטוק

בפעם השלישית ברציפות: נמל התעופה צ'אנגי בסינגפור נבחר לטוב בעולם

זאת במסגרת סקר עולמי שבדק את שביעות הרצון של הנוסעים ב-550 נמלי תעופה; במקום השני - אינצ'און בדרום קוריאה, ובשלישי - מינכן

14.03.2015, 11:56 | שירות כלכליסט

זו השנה השלישית ברציפות שבה נמל התעופה צ'אנגי בסינגפור נבחר לנמל התעופה בטוב בעולם על ידי נוסעים. צ'אנגי עקף את שדה התעופה הבינלאומי אינצ'און בדרום קוריאה ואת נמל התעופה של מינכן.

בחירת נמלי התעופה מבוססת על סקר עולמי בקרב 13 מיליון נוסעים והסוקר 550 נמלי תעופה. בוחן את שביעות הרצון של הנוסעים ב-39 תחומים עיקריים החל מהבידוק, נחיתות, העברות, שופינג, ביטחון ושירותי הגירה ועלייה למטוס. הפרס הוענק בטקס 2015 World Airport Awards בפריז.  

נמל התעופה, צ נמל התעופה, צ'אנגי סינגפור נמל התעופה, צ

זו הפעם השישית בסך הכל שבה זוכה נמל התעופה צ'אנגי בתואר הנכסף. אולם השנה צ'אנגי זכה גם בתואר "נמל התעופה עם פעילויות הפנאי הטובות ביותר" הודות למגוון עשיר של מוקדי בילוי ופנאי כגון בארים, בתי קפה, בתי קולנוע, בריכת שחייה, אזורי מנוחה ושינה ומלון בתוך הנמל. כמו כן, נמל התעופה של סינגפור מציע לנוסעים הממתינים כמה שעות לטיסה, סיורים מודרכים בסינגפור. 

נמל  אינצ נמל אינצ'און, דרום קוריאה | צילום: latedeparture.com נמל  אינצ

בנוסף, המלון שבנמל, Crowne Plaza Changi Airport, זכה בתואר "מלון שדה התעופה הטוב בעולם" וכן בתואר "מלון שדה התעופה הטוב באסיה".

נמל התעופה של מינכן, צילום: munich-airport.de נמל התעופה של מינכן | צילום: munich-airport.de נמל התעופה של מינכן, צילום: munich-airport.de

מנכ"ל קבוצת צ'אנגי, לי סיאו האנג, אמר בתגובה: "הכרה זו מספקת במיוחד לאור העובדה כי היא מגיעה בתקופת מעבר בנמל התעופה צ'אנגי. אנו נמצאים כעת במהלכם של מספר פרויקטים של פיתוח, כולל בטרמינל 4 ובמלון Jewel Changi וחלק מהעבודה נעשית באזורים של פעילות שוטפת בשדה".

שדות התעופה הטובים בעולם לשנת 2015:

 

1. צ'אנגי, סינגפור

2. אינצ'און, דרום קוריאה

3. מינכן, גרמניה

4. הונג-קונג

5. הנדה, טוקיו

6. ציריך

7. נמל התעופה הבינלאומי המרכזי של יפן

8. הית'רו, לונדון

9. סחיפול, אמסטרדם

10. בייג'ין, סין

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות