אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבעלים של פילדלפיה 76' בדרך לרכישת קריסטל פאלאס צילום: איי אף פי

הבעלים של פילדלפיה 76' בדרך לרכישת קריסטל פאלאס

ג'וש האריס קרוב לסיים את ההשתלטות שלו על קריסטל פאלאס תמורת 100 מיליון ליש"ט.הוא ודיוויד בליצר עשויים להפוך רשמית לבעלים כבר השבוע, זאת לאחר חודשים של דיונים עם קבוצת הפרמיירליג

15.03.2015, 14:30 | שירות כלכליסט

ג'וש האריס קרוב לסיים את ההשתלטות שלו על קריסטל פאלאס תמורת 100 מיליון ליש"ט. האריס ושותפו דיוויד בליצר קרובים להשגת שליטה מלאה, שעשויה להפוך רשמית כבר השבוע, זאת לאחר חודשים של דיונים עם קבוצת הפרמיירליג.

קראו עוד בכלכליסט

קריסטל פאלאס. מקורבים להאריס מאמינים כי ההשתלטות תסתיים עד יום שלישי, זאת בהנחה שלא יתקלו בקשיים לא צפויים של הרגע האחרון, צילום: איי אף פי קריסטל פאלאס. מקורבים להאריס מאמינים כי ההשתלטות תסתיים עד יום שלישי, זאת בהנחה שלא יתקלו בקשיים לא צפויים של הרגע האחרון | צילום: איי אף פי קריסטל פאלאס. מקורבים להאריס מאמינים כי ההשתלטות תסתיים עד יום שלישי, זאת בהנחה שלא יתקלו בקשיים לא צפויים של הרגע האחרון, צילום: איי אף פי

איש העסקים האמריקאי, שבבעלותו גם קבוצת הכדורסל פילדלפיה 76' וקבוצת ההוקי ניו ג'רזי דבילס, בטוח כי ישיג הסכם בתוך 48 שעות, וכבר מתכנן שיפוץ נרחב בסלהרסט פארק.

האריס מתכוון גם לתמוך במנג'ר אלן פרדיו בקיץ באמצעות הזרמת כספים לצורך העברות, ולפי הדיווחים הוא התרשם מהשינוי באווירה שיצר הקשר לשעבר של הקבוצה, שהחליף בינואר את ניל וורנוק.

סטיב פאריש, יו"ר הקבוצה, צפוי להישאר בתפקידו ל"תקופת זמן לא מוגבלת" ויתמקד בניהול היומיומי של המועדון. הוא היה נחוש להבטיח כי הקונה הפוטנציאלי של הקבוצה ישים את האינטרסים שלה בראש, וחזונו של האריס לעתיד הקבוצה, ככל הנראה הרשים אותו.

האריס פנה לראשונה לפאלאס בקיץ, וקיווה להשלים את העסקה בזמן לחלון ההעברות של ינואר. אולם, חוקי הבעלות הנוקשים של הפרמיירליג, בראשם עמידה במבחני הלימות והתאמה, עיכבו את המשא ומתן, ורק כעת הועברו הגרסאות האחרונות של המכירה לעורכי דינו של האריס.

מקורבים להאריס מאמינים כי ההשתלטות תסתיים עד יום שלישי, זאת בהנחה שלא יתקלו בקשיים לא צפויים של הרגע האחרון.

האריס יעביר את מרבית זמנו בארה"ב, אך כמה שנים שהוא מעוניין לרכוש קבוצת כדורגל אנגלית. הוא שקל לרכוש את אסטון וילה, אך המחיר ההתחלתי של 200 מיליון ליש"ט שדרש רנדי לרנר עבור הקבוצה, גרם להאריס לוותר על ההזדמנות בתחילת השנה שעברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות