אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מם הבוחר: מה קורה שם, מאחורי הפרגוד?

PLAY

מם הבוחר: מה קורה שם, מאחורי הפרגוד?

רמיקס חגיגי של נוי אלוש מסכם את נפלאות מערכת הבחירות, מה מצלמים אנשים מאחורי פרגוד ההצבעה, מי החליט למחזר את נתניהו, איך הפתיע הרצוג את ג'ון אוליבר והאם החלום הציוני הוא באמת חלום של ציוני

17.03.2015, 13:42 | ניצן סדן
1. מיקס בחירות

הממיסט אבו אל-רמיקס נוי אלוש פרסם ביחד עם אתר ynet את היצירה האחרונה שלו, שמציגה את כל הרגעים הגדולים ממערכת הבחירות בסרטון אחד.

2. "שבץ נא" מאחורי הפרגוד

עד לפני כמה שנים, אקט הבחירה עצמו היה עניין זריז: נכנסים אל מאחורי הפרגוד, מכניסים פתק למעטפה, מצביעים ויוצאים. אבל הודות לטרנדים שהביאה עמה המדיה החברתית, היום זה לוקח הרבה יותר זמן. למה? כי אנשים מצלמים את הפתקים שלהם, משחקים איתם ומעלים לפייסבוק. יש כאלה שהפכו את זה לחלק מהקמפיין שלהם, כמו העמוד של תנועת V15.

מתוך פייסבוק V15 מתוך פייסבוק V15 מתוך פייסבוק V15

יש כאלה שסתם עשו שטויות. כמו התמונה שהתפרסמה בעמוד People snd Cats ותמונת הכלבלב החביב שלצידה.

 

מתוך People and cats מתוך People and cats מתוך People and cats

והגולשת הללי ז'בוטינסקי היתה יצירתית במיוחד:

מהפרופיל של הללי ז מהפרופיל של הללי ז'בוטינסקי מהפרופיל של הללי ז

3. מהפך הפלסטיק

מהפך שלטוני הוא לא דבר שקורה הרבה ותומכי שמאל רבים סבורים ש-2015 תהיה השנה בה ייתפס השלטון בידי אלו שישבו שנים באופוזיציה. בפייסבוק כבר יש גולשים שמספידים בנימוס את שלטון נתניהו.

מתוך פייסבוק מתוך פייסבוק מתוך פייסבוק

4. אוליבר מרים גבה

אתמול הודיעה ציפי לבני שתוותר על הסכם הרוטציה שלה עם יצחק הרצוג אם תידרש לעשות כן כדי לשפר את סיכויי הניצחון של המחנה הציוני. בהתחשב בנוכחותה הפושרת בקמפיין הבחירות, אף אחד בפייסבוק של "ארץ נהדרת" לא מופתע.

מתוך עמוד ארץ נהדרת מתוך עמוד ארץ נהדרת מתוך עמוד ארץ נהדרת

מי שדווקא הופתע מקמפיין המחנה הציוני היה ג'ון אוליבר, אחד האנשים הכי מצחיקים בטלוויזיה לטעמנו. אלו הן פנינות החכמה שחלק עם העולם בנושא:

5. ואולי היה זה רק חלום

יכול להיות שמי שסיפק את האמירה הכי צינית ויצירתית על הבחירות הללו היה קומיקס הרשת המשובח "הו לא", שתוהה בעצם מה מהות הדמוקרטיה הישראלית בצורה נוגעת ומפתיעה.

מתוך הו לא מתוך הו לא מתוך הו לא

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות