אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצחק הרצוג: "האופוזיציה היא האופציה הריאלית היחידה" צילום: צביקה טישלר

בחירות 2015

יצחק הרצוג: "האופוזיציה היא האופציה הריאלית היחידה"

כך אמר יו"ר המחנה הציוני בישיבת הסיעה הראשונה. לבני הוסיפה: "ממשלת החלום של נתניהו היא ממשלת הסיוטים של ישראל - ולכן אסור לנו להרים ידיים וצריך להיאבק על דרכנו גם מהאופוזציה"

18.03.2015, 17:16 | אורי תובל

בישיבת הסיעה הראשונה שקיימו ראשי המחנה הציוני יצחק הרצוג וציפי לבני היום (ד') במטה המחנה הציוני בתל אביב אמר יו"ר המפלגה יצחק הרצוג "אני גאה במאבק שניהלנו. אנחנו נהיה תחליף ראוי, אמיתי בכל התחומים ובכל הנושאים לממשלת ימין קיצוני שזמנה קצוב. הליכה לאופזיציה היא האופציה הריאלית היחידה שעומדת בפנינו".

קראו עוד בכלכליסט

הרצוג הוסיף:"אנחנו מרימים היום את הראש למציאות בה נמשיך להוביל מחנה גדול וחזק שרוצה מדינה יהודית, דמוקרטית, בטוחה וצודקת. נשרת את העם שיצא לרחובות,לצמתים ולקלפיות בתקווה גדולה בעצמה"

ציפי לבני ויצחק הרצוג בשוק הכרמל לפני הבחירות, צילום: עמית שעל ציפי לבני ויצחק הרצוג בשוק הכרמל לפני הבחירות | צילום: עמית שעל ציפי לבני ויצחק הרצוג בשוק הכרמל לפני הבחירות, צילום: עמית שעל

ציפי לבני הוסיפה: "קמתי הבוקר בתחושה קשה - זוהי דרכם ולא דרכנו. בשליחות גדולה וגאווה חברנו לשותפות אמת. גיליתי בהרצוג מנהיג אמיץ שאוהב את עם ישראל. הקרב לא הסתיים, יש כאן שתי דרכים של ערכים מנוגדים". עוד אמרה: "ממשלת החלום של נתניהו היא ממשלת הסיוטים של ישראל - ולכן אסור לנו להרים ידיים וצריך להיאבק על דרכנו גם מהאופוזציה".

בישיבה הודיע ח"כ עמיר פרץ שיכהן כיו"ר הכנסת הזמני כי הודיע להנהלת הכנסת שהחליט לבטל את הפגרה ולנהל סדר יום מלא בכל ימי הפעילות האפשריים, למרות שהתקופה עמוסה בחגים ובאירועים ובדרך כלל זו תקופת פגרה. זאת משום שהכנסת היתה מושבתת כבר שלושה חודשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
ציפיבוג' לאופוזציה
בוג'י מצהיר שהאופוזיציה היא האופציה הריאלית היחידה ואנחנו מאחלים לו לגור שם עוד 8 שנים לפחות או עד שיצא לפנסיה משם . לא בוג'י ולא ציפי מתאימים להיות מנהיגים עם לכלוכי הפה שלהם במהלך מערכת הבחירות במיוחד את המילים הערסיות של ציפי בתוכנית מצב האומה .,ובוג'י שכל מה שהיה לו להגיד זה רק לא ביבי . עם זה הם רוצים להיות ראשי ממשלה . השמאל עיוור ? זה מה שיש להם להציע ?איפה דרך ארץ ? אובמה נהיה נשיא בלי לומר מילה אחת מכוערת על בוש להיפך הוא ציין מה בוש עשה טוב והוא רוצה לעשות את זה יותר טוב וזה לגיטימי ומכובד וככה מדבר מנהיג אינטליגנט.
צוקי , תל אביב  |  18.03.15
לכל התגובות