אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רני צים יוצא מהשותפות עם רונן לוי וקונה את מלוא הבעלות על אופיס דיפו

רני צים יוצא מהשותפות עם רונן לוי וקונה את מלוא הבעלות על אופיס דיפו

צים יוצא מקבוצת 3000 בה החזיק במחצית מהבעלות ורוכש את רשת הציוד המשרדי שפעלה תחת הקבוצה. צים: "שילוב הכוחות היה נכון לשיקום הרשתות. אופיס דיפו מציגה ריווחיות והחלטנו להפריד את הפעילויות"

24.03.2015, 16:37 | נורית קדוש
רני צים, בעליה של קבוצת "רני צים אחזקות" יוצא מהשותפות בקבוצת "ריטייל 3000" המחזיקה פעילויות שונות ובהן אופיס דיפו, כפר השעשועים, רשת אופטיקה וסוכנות תיווך נדל"ן. במסגרת המהלך, ירכוש צים לפי שווי של 50 מיליון שקל את מלוא הבעלות על רשת "אופיס דיפו ישראל". שותפו לשעבר רונן לוי ימשיך להחזיק בפעילות "ריטייל 3000" ובין היתר ברשתות "כפר השעשועים", ו"טופטיקה". בשנה שעברה, לאחר רכישת אופיס דיפו על ידי רונן לוי מונה רני צים ליו"ר קבוצת "ריטייל 3000" זאת על מנת לשקם את רשת אופיס דיפו שנקנתה במסגרת פירוק נכסים.

קראו עוד בכלכליסט

צים מסר: "כפי שהצהרתי בעבר "אופיס דיפו ישראל" תמשיך את המהפכה בשוק הציוד המשרדי הן בהיבטי המחיר והן בהיבטי השירות. אופיס דיפו הוא מותג חזק מאוד ובכוונתי ולהמשיך לממש את הפוטנציאל האדיר הגלום בה ולפתח את הרשת, כאשר בשלוש השנים הקרובות הרשת תכפיל את עצמה ו- 30 סניפים חדשים יפתחו ברחבי הארץ ויתווספו ל- 35 הסניפים הקיימים."

רני צים. "החלטנו להפריד את הפעילויות", צילום: תומי הרפז רני צים. "החלטנו להפריד את הפעילויות" | צילום: תומי הרפז רני צים. "החלטנו להפריד את הפעילויות", צילום: תומי הרפז

עוד הוסיף צים: "שילוב הכוחות בשנה האחרונה עם רונן לוי במסגרת קבוצת ריטייל 3000 היה חשוב ונכון, זאת על מנת להמשיך במלאכת שיקום הרשתות אשר במרכזם עמדה רשת אופיס דיפו. נכון להיום כאשר אופיס דיפו ישראל מציגה ריווחיות ופדיונות גבוהים החלטנו להפריד את הפעילויות".

קבוצת "רני צים אחזקות" פועלת בין היתר, בתחום הנדל"ן והאנרגיה, בנוסף מפעילה את רשת קניוני "צים סנטר" אשר פועלת ברחבי הפריפריה בערים ערד, נתיבות, בית שאן, מעלות, שדרות, אגם מונפורט וכן בקרוב פרויקט מסחרי נרחב על כביש 6.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
שטויות
שתי הרשתות מפסידות כסף, אין מכירות ואין יבוא. הספקים מפחדים למכור להם סחורה. שני השותפים לא הסתדרו ולכן הם התפרקו כיוון שרני צים לא מבין מי נגד מי בעסק הזה הוא לקח את אופיס דיפו כברירה הגרועה יותר לפי דעתו, מול כפר השעשועים. לדעתינו הוא טעה כי כפר השעשועים ממש לא מציאה אבל אופיס דיפו הוא פגר מושלם. דבר אחד בטוח לרונן יש שותף בקנה. מעניין מי ההדיוט.
זכיינים  |  24.03.15