אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכינו את המצלמות: קים קרדשיאן וקניה ווסט מתכננים ביקור בישראל צילום: אימג'בנק, Gettyimages

הכינו את המצלמות: קים קרדשיאן וקניה ווסט מתכננים ביקור בישראל

בקרוב באינסטגרם הקרוב למקום מגוריכם: הזוג המפורסם מתכנן ביקור בארץ הקודש; השניים מתכננים להתארח במלון וולדורף אסטוריה ואולי אף לרכוש דירה בתל אביב

25.03.2015, 10:12 | רז שכניק

הכינו את השטיחים האדומים ואת המצלמות. קים קרדשיאן וקניה ווסט, אחד הזוגות המפורסמים בעולם, מתכננים ביקור בישראל . כך נודע ל"ידיעות אחרונות". השניים הזמינו, באמצעות נציגיהם, חדרים במלון וולדורף אסטוריה בירושלים סביב התאריכים 13-12 באפריל הקרוב.

ווסט וקרדשיאן. בקרוב אצלנו, צילום: אימג ווסט וקרדשיאן. בקרוב אצלנו | צילום: אימג'בנק, Gettyimages ווסט וקרדשיאן. בקרוב אצלנו, צילום: אימג

מקורות בתעשיית הבידור מספרים כי לצורך הביקור של השניים כבר נשכרה חברת אבטחה ישראלית המתמחה באבטחת אישים. לדברי אותם גורמים, כל מי שנוגע לביקור של הזוג קרדשיאן-ווסט בישראל חתום על חוזה בגובה של מיליונים, למניעת הדלפות. כפועל יוצא, במלון וולדורף אסטוריה סיר בו אתמול להתייחס לידיעה ולענות לשאלות בנושא. לא ברור אם לביקור הצפוי של הזוג יש קשר לידיעה על תכנונה של משפחת קרדשיאן לרכוש דירת יוקרה בת"א, כפי שפורסם ב"ידיעות אחרונות" בינואר האחרון. ככל הנראה, בכוונת הזוג לבלות בירושלים מספר ימים ולאחר מכן אולי לטוס לביקור בירדן.

קים קרדשיאן, 34, היא ללא ספק אחת הנשים המפורסמות כיום בעולם, אייקון בידור ורכילות, עם יותר מ-30 מיליון עוקבים בטוויטר ו-28.3 מיליון עוקבים באינסטגרם. גם קניה ווסט, 37, הוא לא בדיוק אלמוני, אלא אחד המוזיקאים המפורסמים ביותר בעולם, ראפר, יוצר ומפיק. השניים נישאו במאי 2014 ולהם בת אחת בשם נורת' ווסט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות