אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כחלון: "מחלקים כלי עבודה באופן פוליטי וחסר היגיון חברתי" צילום: אריאל שרוסטר

כחלון: "מחלקים כלי עבודה באופן פוליטי וחסר היגיון חברתי"

יו"ר כולנו הגיב לדיווחים שלפיהם תפקיד יו"ר ועדת הכספים יינתן למשה גפני מיהדות התורה; לדבריו, "איש לא ניהל איתנו עדיין מו"מ"

25.03.2015, 22:48 | רוני זינגר

יו״ר כולנו משה כחלון הגיב הערב, בפוסט שכתב בדף הפייסבוק שלו, לדיווחים לפיהם הסכים ראש הממשלה באופן עקרוני, לתת את תפקיד יו"ר ועדת הכספים למשה גפני מיהדות התורה.

לדבריו, "שמעתי הערב שבמקום לעסוק במצוקת הדיור והורדת יוקר המחיה, מישהו חושב שדחוף יותר לחלק את כלי העבודה הנדרשים לשם כך באופן פוליטי וחסר היגיון חברתי.

משה כחלון, צילום: גיל נחושתן משה כחלון | צילום: גיל נחושתן משה כחלון, צילום: גיל נחושתן

"איש לא ניהל איתנו עדיין משא ומתן ולכן איש לא יכול היה להסכים בשמנו לדבר וחצי דבר. האזינו לדברים שאני אומר בקולי או על ידי מי שהוסכמו לכך. כל היתר זה ספינים של בעלי עניין".

כחלון כזכור דרש גם הוא לקבל לידיו את תפקיד יו"ר ועדת הכספים - אף שגם דרישה זו נשמעה מפי מקורביו ולא מפיו עצמו. החל ממחר בבוקר, כשייפתח המשא ומתן הקואליציוני להרכבת הממשלה בצורה רשמית, יעלה כחלון את דרישותיו באופן מסודר מול צוות הליכוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

1.
אסור לכחלון לוותר לליכוד ועליו לקבל את התיקים שיבטיחו הורדת מחירים !
בדיור,במזון,בבריאות,בפיננסים, כמו כן לפתור את שורש הבעיה וזה להעלות את שכר המינימום ל 35 ש"ח זה בסיסי!! אחרת כח הקניה של חצי מהציבור לא יאפשר רמת חיים נורמלית ואנחנו נהפכים לעולם 3 .. כמו כן טיפול בקצבאות הזקנה והנכים...בושה למדינה ! כמו כן העלאת קצבאות לילד ראשון ושני על חשבון הקצבאות של ילדים שלישי והלאה שקוצצו בחדות,עם ישראל צריך עידוד ילודה של 2-3 ילדים ...לשמור על קצב צמיחה.. לבנות דירות של 3.5 חדרים ולא 3 חדרים כמו ששמעתי אותו מתבטא...החצי חדר הזה יתרום עוד כמה שנים לזוג צעיר להישאר בדירה הזו, 3 חדרים זה קטן מידי... להוריד מיד את דמי הניהול בפנסיה (לקבוע תקרה נמוכה) וגם למי שכבר מקבל פנסיית פרישה בקרנות הפנסיה החדשות לקבוע תקרה מאד נמוכה של דמי ניהול.. הרי הפרה הקדושה של כל ענף הפיננסים זה שתמיד גובים ב % מהסכום המנוהל...למה?? צריך לגבות סכום קבוע ונמוך במדרגות.. כמו כן אין סיבה שהבנקים יגבו על פעולות של קניה ומכירה באינטרנט של אגרות חוב,תעודות סך ומניות כ - % מהעסקה!!!!!!!!!!!! זו שערורייה בחסות בנק ישראל, מה אם מישהו קונה 10,000 ש"ח או מליון זה משנה לפעולה באינטרנט ??? למה צריך לגבות % מזה? זה שוד לאור היום!! חייבים לטפל בזה! הבנקים גובים מיליארדי ש"ח בשנה על עמלות הקשורות לניירות ערך! שלא לדבר על עמלת דמי ניהול...גם לקוח שמנהל לבד באינטירנט משלם % מהתיק לבנק שלא עושה כלום!!!!!!!!!!!!!!! חוצפה !!!!!!!!!!!! אם כחלון יבצע את זה הוא יגרוף 20 מנדטים בבחירות הבאות...
מבין ענין  |  25.03.15