אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השכר של יו"ר שופרסל אושר ברוב דחוק של 51.5% מבעלי המניות צילום: יונתן בלום

השכר של יו"ר שופרסל אושר ברוב דחוק של 51.5% מבעלי המניות

התומכים העיקריים באישור תנאי השכר המקוצצים של רפי ביסקר היו מנורה והראל, כאשר על המתנגדים העיקריים נמנו מגדל ופסגות

26.03.2015, 17:11 | גיל קליאן

תנאי השכר המעודכנים של יו"ר שופרסל, רפי ביסקר, אושרו ברוב צנוע של 51.1% מבעלי המניות שאינם נגועים בעניין אישי. כך עולה מתוצאות אסיפת בעלי המניות שפירסמה היום (ה') קמעונאית המזון הגדולה בישראל. התומכים העיקריים באישור תנאי השכר של ביסקר היו מנורה והראל, כאשר על המתנגדים העיקריים נמנו מגדל ופסגות.

קראו עוד בכלכליסט

בשופרסל שינו את תנאי ההעסקה של ביסקר לאור הסתייגות של המוסדיים מהתנאים, וכן לאו הערות של רשות ניירות ערך.  לפי התנאים החדשים, ביסקר יהיה זכאי למענק השנתי רק אם הרווח השנתי המיוחס לבעלי המניות, בנטרול רווח או הפסד משיערוכי נדל"ן, יהיה לפחות 90 מיליון שקל. זאת בנוסף לעמידה בתנאי הסף הקודם של שיעור רווח תפעולי של לפחות 2.75%. 

לפני כחודש הודיעה שופרסל על חידוש הסכמי ההעסקה של ביסקר ושל שולם פישר, המכהנים כיו"רים משותפים. בעוד פישר ויתר על שכרו, ביסקר ביקש לאשר לו שכר בעלות מקסימלית של 1.2 מיליון שקל עבור 25% משרה.

 

במהלך 2014 קיבל ביסקר שכר של 63 אלף שקל ברוטו בחודש, ובונוס של 0.5% מהרווח ולפי ההסכם החדש יקבל שכר חודשי של 55 אלף שקל, ובונוס על פי עמידה ביעדים של עד שש משכורות. שופרסל רשמה ב־2014 הפסד תפעולי של 36 מיליון שקל לעומת רווח תפעולי של 438 מיליון שקל ב־2013, ועם הפסד של 110 מיליון שקל, לעומת רווח נקי של 209 מיליון שקל ב־2013.

רפי ביסקר, צילום: יונתן בלום רפי ביסקר | צילום: יונתן בלום רפי ביסקר, צילום: יונתן בלום

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות