אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
MyCheck גייסה 5 מיליון דולר

MyCheck גייסה 5 מיליון דולר

את הגיוס הובילה קרן ההשקעות של בנק סנטנדר והוא בוצע כחלק ממהלך גיוס גדול יותר שעתיד להגיע לעשרה מיליון דולר. החברה דיווחה על צמיחה של 320% במספר העסקאות תוך חצי שנה ותשתמש בגיוס הנוכחי להרחבת פעילותה בארה"ב ואירופה

29.03.2015, 12:02 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית מייצ'ק (MyCheck), גייסה חמישה מיליון דולר מקרן ההשקעות של Santander, אחד הבנקים הגדולים בעולם - שזו ההשקעה הראשונה שלה.

קראו עוד בכלכליסט

מייצ'ק הוקמה ב-2011 ועד כה גייסה 4.2 מיליון דולר. בין המשקיעים בה נמנים איתן וורטהיימר, אריה סבן ושמואל חרלפ. שלומית קוגלר, מנכ"לית החברה, אמרה ל"כלכליסט" שהגיוס הנוכחי הוא שלב ראשון במהלך גיוס גדול יותר של כעשרה מיליון דלר ויושלם בימים הקרובים.

סגל מייצ סגל מייצ'ק | צילום: אוראל כהן סגל מייצ

מייצ'ק פיתחה פלטפורמת תשלום לרשתות בתעשיית המסעדנות והאירוח, שמאפשרת למשתמשי קצה לבצע עסקאות, לשלם באופן מאובטח, לקבל הצעות ומידע רלוונטי ע"ג הסמארטפון וליהנות מחווית שימוש המותאמת לעסק. ההשקעה תאפשר ללקוחות הקמעונאיים והמסחריים של Santander ברחבי העולם ליהנות מטכנולוגית מייצ'ק, מה שעתיד להגדיל משמעותית את תפוצת הפלטפורמה.

  

החברה דיווחה על צמיחה של 320% במספר העסקאות שנעשו באמצעותה בחצי השנה האחרונה, הודות לשינוי אסטרטגיה שביצעה. התפיסה החדשה של החברה מתמקדת המטמעת הפלטפורמה שלה ביישומים ושירותים קיימים ובפיתוח חוויית תשלום ייחודית לכל אחד מהם. הגיוס ישמש את מייצ'ק להרחבת פעילותה בארה"ב ומערב אירופה ולשיפור יכולות הבינה העסקית של המוצר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות