אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בפעם השנייה זה עבד: דפנה שחר נחתה בדירקטוריון פרוטאולוג'יקס צילום: אלכס ליפקין

בפעם השנייה זה עבד: דפנה שחר נחתה בדירקטוריון פרוטאולוג'יקס

64.7% מבעלי המניות של השלד הבורסאי אישרו את כהונת שחר וכפיר אביב לדירקטוריון במקום 2 הדח"צים שפרשו בהפגנתיות

31.03.2015, 10:05 | גיל קליאן

בעלי המניות של השלד הבורסאי פרוטאולוג'יקס אישרו את דפנה שחר וכפיר אביב כדירקטורים בחברה. כך דיווחה הבוקר החברה, בדיווח שלא חשף את זהות המשקיעים שהצביעו בעד המינוי, אך חשף כי 64.7% מבעלי המניות שאינם נגועים בעניין אישי תמכו במועמדות השניים לדירקטוריון החברה.

קראו עוד בכלכליסט

האישור של השניים מגיע לאחר שבאסיפה הקודמת נדחתה המועמדות שלהם לדירקטוריון פה אחד - כלומר לא היה ולו בעל מניות אחד שתמך באישור. המועמדות שלהם הוצגה שוב לחברה בלי שהיא סיפקה הסברים מה השתנה בין האסיפות.

מועמדותם של שחר ואביב הוצגה לאחר פרישתם בהפגנתיות של הדח"צים הקודמים - מאיר שביט, לשעבר המפקח על הביטוח, והיועץ הכלכלי יעקב גודלמן. גולדמן ושביט פרשו מהדריקטוריון במחאה על אופן ניהול החברה, ובפרט הלוואה שהוענקה על ידי השלד הבורסאי לפרויקט נדל"ן בברוקלין - תוך טענות כי לחברה אין את הכלים לפקח על העסקה בצורה נאותה, וכי היא מסוכנת מדי. 

שחר הגיעה עם עם רקורד של סמנכ"לית שיווק במנהלת ליגת העל בכדורסל, מנחה של תוכנית הנדל"ן "סודות הנדל"ן בערוץ 10 - אבל ידועה בעיקר עקב השתתפותה בתוכנית הריאליטי "מעושרות". שחר (42) היא זוגתו לשעבר של הכדורסלן עודד קטש ונשואה כיום ליובל צלנר. שחר בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. 

אביב (36) כיהן כסמנכ"ל כספים, חשב ועוזר חשב באימאג'סט אינטרנשיונל, והיה מבקר חיצוני במשרד רו"ח קוסט פורר גבאי את קסירר (E&Y). אביב מחזיק בתואר ראשון בחשבונאות וכלכלה של האוניברסיטה הפתוחה, ותואר שני במנהל עסקים של האוניברסיטה הפתוחה.

דפנה שחר, צילום: אלכס ליפקין דפנה שחר | צילום: אלכס ליפקין דפנה שחר, צילום: אלכס ליפקין

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות