אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נטוויז'ן מתחילה למכור חבילה משולבת של ספק ותשתית אינטרנט צילום: סיון פרג'

נטוויז'ן מתחילה למכור חבילה משולבת של ספק ותשתית אינטרנט

ספקית האינטרנט בבעלות סלקום מצטרפת לרפורמה בשוק הקווי ומציעה חבילה משולבת של 100 מגה ב-99 שקל לחודש

31.03.2015, 10:57 | אופיר דור

נטוויז'ן בבעלות סלקום מצטרפת לרפורמה בשוק התקשורת הקווית ("השוק הסיטונאי"). החברה מודיעה היום (ג') על השקת חבילות משולבות של תשתית וספק אינטרנט במחיר אחד. נטוויז'ן מציעה שלוש חבילות משולבות: חבילה של 100 מגה ב-99 שקל לחודש, חבילה של 40 מגה ב-89 שקל וחבילה של 15 מגה ב-79 שקל. מדובר במחיר אחיד שאינו משתנה אחרי שנה.

קראו עוד בכלכליסט

נטוויז'ן היא ספקית האינטרנט הרביעית שמצטרפת לרפורמה שיצאה לדרך ב-17 בפברואר, במסגרתה מחויבת בזק לאפשר לחברות מתחרות להשתמש בתשתית הקווית שלה כדי למכור חבילות משולבות של תשתית וספק. הספקיות שכבר מציעות חבילות משותפות הן טריפל סי, 018 אקספון ו-012 סמייל של פרטנר.

חיבור אינטרנט חיבור אינטרנט חיבור אינטרנט

סלקום מדווחת כי החברה השלימה פיילוט של 3,000 לקוחות נטוויז'ן שהועברו לחבילות החדשות. "החברה החליטה להתחיל במכירת השירות במתכונת מלאה לאחר שווידאה כי חלק ניכר מהחסמים שהציבה בזק הוסרו וכי ניתן לספק שירות. עם זאת, התהליכים שעל בזק להסדיר טרם נסתיימו ועליה להסדירם כדי להבטיח רמת שירות טובה ללקוחות. החברה מעריכה, כי המעבר לתהליך האוטומטי יהווה קפיצת מדרגה משמעותית נוספת בהתפתחות התחרות בשוק הקווי", כותבת סלקום בהודעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
לפני שתתחברו לנטוויז'ן כדאי שתקראו
מצטרפים לחבילות של נטוויזן/סלקום? 15/6/2015 כדאי שתקראו לפני כן . קבעתי התקנה והתחברות לחבילה שהוצעה לי, יום לפני הגעת הטכנאי התקשרתי ל 3031* , בשיחה ראשונה 44 דקות המתנה עד שנענתי, תירוץ הנציגה: יש עומס בימים האחרונים. מיד בטלתי את ההתקנה ונסוגתי מההצטרפות בהבטחה שאנסה בימים הקרובים להתקשר ואווכח אם אכן זה היה מקרי, פעמיים נוספות: זמני המענה : כשעה. לאחר כשבוע התקשר אלי נציג בכיר, דוד ארגמן שמו וטען שהוא יכול לפתור את בעיית ההמתנה (מסיבות השמורות איתי אציין, אם יש לי תקלה אני זקוק למענה תוך דקות וכן עד השעה 23:30 , (מעבר לשעות העבודה של נטוויזן) , הפתרון שהציע: מספר טלפון שמספרו 04-8560570 או 073-2477332 , הבטחתי שאנסה אז הוא אמר, רק לאחר שתתחבר אלינו ויהיה לך הראוטר של נטוויזן המספרים יהיו תקפים ותוכל לנסות. השתכנעתי והתחברתי אתמול. ביום ההתחברות נזקקתי לתמיכה הטכנית, חייגתי למספר עם הקידומת 04 ומסתבר שזה מספר רגיל ואין בו שום ייחוד, כמו 3031* , המתנה רגילה בתור (זוכרים? בסביבות שעה) או שנציג יחזור אלי תוך 3 שעות (בשבילי לא טוב כי לא עונה על בעיותי האפשריות) , במספר 073-2477332 ענה לי (לאחר כ-50 ניסיונות כושלים!!! ) בחור בשם ראובן , הבטיח לי שתוך שעה יחזור אלי נציג טכני, זה היה בשעות הצהריים, הסתיים היום והגיע בוקרו של היום למחרת ושום טלפון חוזר מנציג טכני לא הגיע! היום, החל משעה 10:00 בבוקר ועד 15:00 ביצעתי כ 200 ניסיונות חיוג למספר 073.... , לשווא, פשוט לא עונים! כל ניסיונותי להשיג את דוד ארגמן עלו בתהו, לא השיב להודעות שנמסרו לו באמצעות נציגי השירות, לא להודעות SMS ולא למספר "המהיר" שהבטיח . דוד ארגמן אתה שקרן ורמאי כי הבטחת הבטחות שחברת נטוויזן לא יכולה לעמוד בהם (לטענת נציגת השירות) ועשית זאת ביודעין! כל זאת רק כדי לצרף אותי כלקוח! אלצך המטרה קדשה את כל האמצעים! אחפש לי חברה אחרת להתנייד אליה, חברה אמינה שעובדיה אמינים ולא רמאים. בינתיים, היזהרו אתם החדשים, השוקלים להצטרף לשרות המוצע לכם ובידקו עוד תלונות של לקוחות מאוכזבים אחרים (לאו דווקא בנושא שלי) עופר אילון מבשרת ציון אהבתי · הגב · שתף ‏דליה איבגי הדברת מזיקים‏ אוהבת את זה. Yossi Behagen במבינו, כשהנציג אמר שהטלפונים המהירים "יאוקטבו" רק אחרי ההצטרפות, היו צריכים להידלק לך בראש כל האורות האדומים. איך הטלפון שלהם אמור לדעת שהצטרפת? ואם תרצה להתקשר מסלולרי אחר? לא אהבתי · השב · 1 · 5 שעות Ofer Eilon שאלתי את השאלה הזאת ונענתי שאני מופיע ב"שיחה מזוהה" , לגבי האקטיבציה, טען שאקבל קוד/סיסמה משהו כזה...אבל לא עקרוני, העיקר זה להזהיר את הציבור מחברה המתירה לעובדיה לרמות ולשקר כדי להעביר אליה לקוחות smile emoticon בקרוב אתנייד מהם אהבתי · השב · 11 דקות Yossi Behagen בהצלחה, אבל מסיפורים שאני שומע סביבי זה לא כל כך קל להתנייד מהם. מאחורי מסך עשן של "תוך יומיים תפנה אליך נציגת שימור לקוחות" ואחר כך "סגנית המנהלת לשימור לקוחות" וכו', ואתה תמשיך להיות מחוייב חודשים רבים. אבל אני סומך עליך שתדע לנפנף אותם... אהבתי · השב · 3 דקות Ofer Eilon smile emoticon אנסה... תודה על ההזהרה, אבטל את הוראת הקבע בצירוף העתק פקס עם הוראה לניתוק שהעתק ממנו אשלח לחברת האשראי, אדאג שיהיה תיעוד על דרישתי להתנתק אהבתי · דקה אחת Ofer Eilon אגב, אני חושב שאני לא צריך בכלל להתנתק בעצמי, החברה החדשה שאצטרף אליה תודיע להם ואם ימשיכו לחייב זו תהיה עילה לתביעה ואפשר לבקש שתוכר כייצוגית אהבתי · לפני מספר שניות
עופר , מבשרת ציון  |  16.06.15
8.
ל-3 - הנך טרול ממומן ושקרן בתגובה מתחמנת ובוטה במסווה של מגיב "אמיתי" ..- תתבייש !!
אנחנו הצטרפנו לנטוויז'ן - אז הפסק להתבהם כאן עם תגובות שקר ולוקשים !!! החבילות הן משולבות של תשתית וספק אינטרנט במחיר אחד. נטוויז'ן מציעה שלוש חבילות משולבות: חבילה של 100 מגה ב-99 שקל לחודש, חבילה של 40 מגה ב-89 שקל חבילה של 15 מגה ב-79 שקל. מדובר במחיר אחיד שאינו משתנה אחרי שנה !!! מודם יש לרכוש באופן פרטי או דרך החברה. הנך טרול ממומן ושקרן בתגובה מתחמנת ובוטה במסווה של מגיב "אמיתי" .. כל הפרטים בפוסט זה נכונים ואמיתיים - אתה מנסה לפזר כאן שקרים הזויים ועליהום תמורת 10 שח לשעה שהנך מקבל ממיכאל גולן כדי לזהם כל כתבה . תתבייש !!!
תמר  |  04.04.15
לכל התגובות