אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האייפון 6C נחשף בתמונות שדלפו לרשת

האייפון 6C נחשף בתמונות שדלפו לרשת

לטלפון יש גוף פלסטיק צבעוני שמזכיר בעיצובו את האייפון 5C ועדיין לא ידוע אם יושק בתצורת ארבעה או 4.7 אינץ'. לפי הערכות, סדרת הסמארטפונים הבאה של אפל תכלול לא פחות משלושה דגמים

31.03.2015, 11:59 | הראל עילם
אפל מתכוונת להשיק לקראת סוף השנה יורש לאייפון המוזל והצבעוני 5C. כך עולה מתמונות שדלפו לרשת בימים האחרונים המציגות את הכיסוי האחורי של מה שאמור להיות האייפון 6C.

קראו עוד בכלכליסט

לפני כשנתיים השיקה אפל לראשונה שני דגמי אייפון במקביל - במקום טלפון בודד, הגיעו לשוק מכשיר הפרימיום 5S והמכשיר המוזל 5C. בעוד שה-5S קיבל עדכון משמעותי למפרט הטכני, ה-5C היה בעצם גרסה צבעונית לדגם המכשיר הקודם, האייפון 5, עם אותו מפרט ומחיר זול במאה דולר.

מימין: תמונת האייפון 6C שדלפה, תמונת האייפון 5C מימין: תמונת האייפון 6C שדלפה, תמונת האייפון 5C מימין: תמונת האייפון 6C שדלפה, תמונת האייפון 5C

בספטמבר האחרון, כאשר אפל חשפה את האייפון 6 והפאבלט אייפון 6 פלוס, לא היה כל זכר למכשיר צבעוני ומוזל. לא היה ברור דאז האם החברה מתכוונת לוותר על סדרת המוצרים המוזלים C בהמשך, במיוחד בהתחשב בכך שנראה כי הקהל מעדיף את מוצרי הפרימיום של אפל וכי האייפון 5S השיג נתוני מכירות טובים בהרבה משל ה-5C.

עיצוב דומה לשל ה-6, אבל מפלסטיק עיצוב דומה לשל ה-6, אבל מפלסטיק עיצוב דומה לשל ה-6, אבל מפלסטיק

במידה והדיווח נכון, אפל צפויה להשיק השנה לא פחות משלושה מכשירים בגדלי מסכי שונים. מכשיר הפרימיום היקר ביותר יהיה פאבלט חדש בשם אייפון 6S פלוס שניתן לצפות שיעלה כ-300 דולר יחד עם תוכנית התחייבות לשנתיים ויציע שדרוג משמעותי למפרט הפנימי של המכשיר, עם מעבד A9 ויכולות חדשות שעדיין לא ידועות כרגע אבל אותו מסך 5.5 אינץ' שיש בדגם הנוכחי. סמארטפון פרימיום בשם אייפון 6S ישדרג את האייפון 6 ויגיע עם תגית מחיר של 200 דולר עם התחייבות, בעוד שהמכשיר המוזל אייפון 6C יעלה כמאה דולר בלבד עם התחייבות.

ה-6C יגיע ככל הנראה עם המפרט הפנימי הנוכחי של מכשיר האייפון 6 - כלומר מעבד A8. ניתן גם להניח שנראה את חיישן טביעות האצבע המתקדם ושבב תקשורת NFC לתמיכה מלאה בשירות התשלומים אפל פיי. עם זאת, התמונות מראות טלפון בעל גוף קטן ומסך בגודל ארבעה אינץ'. אין כרגע מידע על המפרט הטכני של המכשירים העתידיים או מה יהיו היכולות שייחדו את האייפון 6S מקודמו.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות