אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מי נתן לך רישיון :(

מי נתן לך רישיון :(

שלט אינטראקטיבי לנהגים מופנמים, גאדג'ט ניקיון חמוד לפסח, תוספת זומבית לקוקטיילים, ההצלחה של וסט הדיסקו לכלבים ואיך לא לאבד את שלט הטלוויזיה. חמישה דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

03.04.2015, 20:21 | דור צח

1. פרצופי נהיגה

 

הנהג מאחוריכם כמעט נכנס בכם? או אולי עקפתם אותו בזעם אחרי שהוא נסע ב-20 קמ"ש בנתיב השמאלי? במקום להתעצבן סתם, ThinkGeek מוכרים ב-40 דולר שלט LED עגלגל להדבקה על גב האוטו, עם בקר שליטה שמאפשר לעשות פרצוף או לכתוב הודעה קצרה. מצד אחד זה יכול להיות שימושי. מצד שני אם תתעסקו בגאדג'ט הזה במקום בנהיגה אולי באמת תצטרכו עזרה, וספק אם השוטרים יקבלו באהדה את הפרצופים העצובים שתשגרו בתגובה לדו"ח תנועה. נחמד כרעיון, בעייתי בשטח.

ביי ביי פיליפה ביי ביי פיליפה ביי ביי פיליפה

2. נצחונו של כלב הדיסקו

ונעבור לבשורה מרעישה נוספת בתחום ה-LED: ערכת נורות הדיסקו המהבהבות לכלב, שעוררה לא מעט רעש ברשתות החברתיות בימים האחרונים, עמדה ביעד הגיוס שלה בקיקסטארטר (15 אלף דולר) וצפויה לצאת לשוק. לא בטוח שזאת בשורה טובה לכלבים, לא בטוח שזאת בשורה טובה למישהו, אבל זה כל כך חמוד! הווסטים, אגב, עדיין ניתנים להזמנה מוקדמת תמורת 200-400 דולר, בהתאם לגודל הכלב.

כלב המסיבה כלב המסיבה כלב המסיבה

3. לשלוט בשלטים

 

ונעבור לקמפיין קיקסטארטר נוסף שעמד ביעד הגיוס שלו, שהיה צנוע מעט יותר ועמד על… ובכן, 500 דולר. לקולין קרדנז, ברנש חביב מיוטה, נמאס לחפש שוב ושוב את השלט של הטלוויזיה ואת שאר השלטים שמסתובבים בבית. אז הוא יצר משטח הדבקה נחמד ב-20 דולר, המאפשר להדביק את השלטים אליו. מצד אחד שימושי, מצד שני - אפשר ליצור דבר כזה בקלות בבית, אז למה שמישהו יקנה אותו? מתוך עצלנות, כנראה.

עכשיו רק צריך שלט שיעזור לכם לאתר את משטח ההדבקה עכשיו רק צריך שלט שיעזור לכם לאתר את משטח ההדבקה עכשיו רק צריך שלט שיעזור לכם לאתר את משטח ההדבקה

4. זומבי נכנס לבר

אם תמיד רציתם להפוך את האלכוהול שלכם לקצת יותר קריפי, המתקן הבא הוא כל מה שאתם צריכים: רק שופכים פנימה מים, יוצרים קרחון קטן בצורת יד זומבית, והופ! כל שוכני הבר יתרחקו מכם מיד. 12 דולר.

ארוחת הבוקר לזומבי אקלקטי: בלאדי מרי ומוחחחחחח! ארוחת הבוקר לזומבי אקלקטי: בלאדי מרי ומוחחחחחח! ארוחת הבוקר לזומבי אקלקטי: בלאדי מרי ומוחחחחחח!

5. ניקיון פרוותי

פסח מגיע, ורובנו הסתערנו על המטאטאים (או על רובוטי הניקוי בנוסח רומבה) כדי לבצע את הניקיון המעיק. הכדור הרובוטי הקטן, הוורדרד והחמוד להפליא הזה מקל קצת על הסבל, ומסתובב ברחבי הבית כדי לנקות אבק. ואם קצת לכלוך לא מפריע לכם, תמיד אפשר להשתמש בו כצעצוע לחתולים. 37 דולר.

מיפ מיפ. מיפ מיפ. מיפ מיפ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות