אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראובן קפלן הוא מנכ"ל עמידר החדש צילום: תומריקו

פרסום ראשון

ראובן קפלן הוא מנכ"ל עמידר החדש

קפלן, בנו של מנכ"ל ויו"ר כלל ביטוח לשעבר, אביגדור קפלן, שימש כמשנה למנכ"ל קבוצת כלל ויחליף בתפקידו את יעקב ברוש. קפלן ייכנס לתפקידו בתקופה שבה עמידר עוברת שינוי משמעותי, תחת הניסיון להפוך אותה מחברה משכנת לחברה יזמית

31.03.2015, 20:40 | יעל דראל
ראובן קפלן נבחר לשמש כמנכ"ל החברה המשכנת, עמידר. כך נודע ל"כלכליסט". קפלן, בנו של יו"ר ומנכ"ל כלל ביטוח לשעבר אביגדור קפלן, שימש כמשנה למנכ"ל קבוצת כלל ויחליף בתפקידו את יעקב ברוש, אשר סיים את תפקידו לפני כחצי שנה לאחר קדנציה של 8 שנים בתפקיד. קפלן גבר על 4 מועמדים נוספים בדרך למינויו לתפקיד.

קראו עוד בכלכליסט

מינויו של קפלן אושר הערב על ידי דירקטוריון חברת עמידר, פה אחד. קפלן - בעל תואר שני למינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר ראשון בהצטיינות עם התמחות בשיווק ומימון מהמכללה למינהל - שימש עד 2012 כמנכ"ל כלל בריאות ומ-2012 עד היום מכהן כמשנה למנכ"ל כלל ביטוח. לפני כן שימש קפלן כמנכ"ל השמירה מדיקל ומנכ"ל שח"ל ישראל. מינויו של קפלן כפוף לאישור ועדת המינויים הממשלתית.

בניין עמידר בפתח תקווה , צילום: עמית שעל בניין עמידר בפתח תקווה | צילום: עמית שעל בניין עמידר בפתח תקווה , צילום: עמית שעל

יו"ר חברת עמידר, עו"ד ד"ר יצחק לקס, בירך את קפלן על המינוי: "אני שמח שמנהל בכיר ומוכשר מהמיגזר העיסקי נבחר

ובחר לעמוד בראש חברת עמידר. הדבר תואם את חזון הדירקטוריון לנהל את עמידר בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולפתח בה מנועי צמיחה עסקיים, שיחזקו את החברה ואת הדיור הציבורי בישראל. אני מאחל לקפלן הצלחה בתפקידו וסמוך ובטוח כי הוא יצעיד את עמידר להצלחות רבות".

קפלן התייחס להחלטה ואמר: "ברצוני להודות לדירקטוריון על האמון הרב שנתן בי. אני נרגש לעמוד בראש חברה בעלת היסטוריה מפוארת וחשיבות לאומית כמו עמידר ואעשה כל שביכולתי על מנת להצעידה קדימה לפי החזון שהתווה דירקטוריון החברה".

קפלן ייכנס לתפקידו בתקופה שבה עמידר עוברת שינוי משמעותי, תחת הניסיון להפוך אותה מחברה משכנת לחברה יזמית. במסגרת מהלך זה, המקודם ביתר שאת בשנה האחרונה, מבקשת החברה הציבורית להכניס לצד פעילותה כחברה המתחזקת את הדירות הציבוריות שבבעלותה, גם פעילות של התחדשות עירונית ובניית דיור להשכרה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות50 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

לכל התגובות