אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גלמד פירסמה תשקיף מדף להנפקה משנית של עד 150 מיליון דולר צילום: בלומברג

גלמד פירסמה תשקיף מדף להנפקה משנית של עד 150 מיליון דולר

ככל הנראה, מדובר בתשקיף מדף ואין בכוונתה של גלמד לגייס כספים בטווח הקרוב. גלמד, נסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 105 מיליון דולר

01.04.2015, 17:08 | ניר צליק
גלמד, חברת הביוטכנולוגיה הישראלית הנסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 105 מיליון דולר, פירסמה תשקיף מדף להנפקה של עד 150 מיליון דולר. ככל הנראה, מדובר בתשקיף מדף בלבד ואין בכוונתה של גלמד לגייס כספים בטווח הקרוב. גלמד השלימה הנפקה ראשונה לציבור לפני כשנה. החברה גייסה אז 38.3 מיליון דולר בהנפקה ראשונית בנאסד"ק לפי שווי של כ־144 מיליון דולר.

גלמד מפתחת תרופה למחלת הכבד השומני והיא מקיימת בימים אלה ניסוי קליני שלב 2b בתרופה שפיתחה לטיפול בדלקת כבד שומנית לא אלכוהולית (NASH). גלמד צפויה לפרסם דו"ח ביניים של, במחצית השנייה של 2015. רק אז יידעו המשקיעים אם התרופה של גלמד עשויה לטפל בדלקת בכבד ואולי להימכר במאות מיליוני דולרים בשנה. אינדיקציות נוספות שגלמד מפתחת להן תרופות הן אבני כולסטרול בכיס המרה (לקראת שלב 2a) ודלקת כבד שומנית בילדים, שגלמד מצויה בשלבים הפרה־קליניים של התרופה עבורה.

 , צילום: בלומברג צילום: בלומברג  , צילום: בלומברג
מאז תחילת השנה השלימו שלוש חברות בלבד הנפקות בבורסות השונות של וולסטריט, ביניהן צ'ק קאפ, שפיתחה גלולת איבחון למחלות מעיים, אלקוברה שהשלימה הנפקה שלישית בהיקף של 26 מיליון דולר וסולאר אדג' שהשלימה בשבוע האחרון הנפקה ראשונה לציבור וגייסה 126 מיליון דולר לפי שווי של 685 מיליון דולר. בימים הקרובים צפויה לצאת לדרך הנפקתה של קורנית דיגיטל, חברת הדפוס לטקסטיל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות