אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משקיע סיני ישקיע 24.8 מיליון שקל בביולייט - 12% מעל מחיר השוק

משקיע סיני ישקיע 24.8 מיליון שקל בביולייט - 12% מעל מחיר השוק

המשקיע יהפוך לבעל המניות הגדול בחברה עם כ-19% מהמניות - ויממן בהמשך הקמה של חברה בת לביולייט בסין שתסייע ותקדם את פעילותה במדינה

02.04.2015, 10:23 | ניר צליק

ביולייטחתמה על עסקת השקעה עם משקיע מסין. בשלב ראשון, ישקיע הגוף הסיני סכום כולל של כ-24.8 מיליון שקל בביולייט ויהפוך לבעל המניות הגדול בחברה עם כ-19% מהון המניות.  

קראו עוד בכלכליסט

בהמשך יקים המשקיע בשיתוף עם ביולייט חברה בת בסין אשר תקדם ותסייע לפעילות השיווק של מוצרי קבוצת ביולייט בסין, וכן תפעל ליצירת קשרים והזדמנויות עבור מיזמי חדשנות בקרב אוניברסיטאות וגופי מחקר בסין, ולהקמת פעילות ייצור בסין, במימון מלא של המשקיע.

ההשקעה של הגוף הסיני בוצעה לפי מחיר מניה של 20.1 אגורות, פרמיה של 12% על ממוצע מחירי הסגירה של המניה במהלך 30 ימי המסחר שקדמו לחתימת ההסכם.

ביולייט מחזיקה שני אשכולות של חברות סביב מצב רפואי מוגדר, האחד בתחום העיניים תחת חברת אקס.אל.ויז'ן והשני בתחום הדיאגנוסטיקה הסרטנית תחת חברת מיקרומדיק הבורסאית, בה מחזיקה ביולייט בכ-40% מהמניות.

משקיעים מובילים נוספים בחברה הם דיליפ שנגווי, מייסד ענקית התרופות סאן, ישראל מקוב, מנכ"ל לשעבר של ענקית התרופות טבע ומבכירי המנהלים בתחום הפארמה, ודן אורן, מייסד דקסל פארמה, חברת התרופות השנייה בגודלה בישראל. כמו כן פני כשנה נכנסו שלושה גופים מוסדיים מהגדולים בישראל, הפניקס, מיטב-דש ואקסלנס, להשקעה בביולייט.

סוזנה נחום זילברברג מנכ"לית ביולייט סוזנה נחום זילברברג מנכ"לית ביולייט סוזנה נחום זילברברג מנכ"לית ביולייט

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות