אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
OnePlus חשפה את OxygenOS, גרסת אנדרואיד משלה

OnePlus חשפה את OxygenOS, גרסת אנדרואיד משלה

יש לה ממשק פשוט ונקי שמזכיר את אנדרואיד הבסיסית של מכשירי נקסוס, בתוספת יכולת זיהוי מחוות על גבי המסך גם כשהוא כבוי. משתמשי OnePlus בישראל כבר יכולים לעדכן את המכשיר שלהם - אך הממשק אינו תומך בעברית

05.04.2015, 16:48 | רפאל קאהאן

OnePlus, יצרנית הסמארטפון One חשפה את OxygenOS, הגרסה שלה לאנדרואיד 5. המערכת צפויה להחליף את זו של סיאנוג'ן מוד לאחר שהאחרונה נכשלה באספקת עדכונים בחלק מהמדינות ללקוחות החברה שרכשו את ה-One.

קראו עוד בכלכליסט

המערכת החדשה מנסה להציע חוויית שימוש שמתקרבת ככל שניתן לגרסה "נקייה" (סטוק) של אנדרואיד. החברה בחרה להוסיף לממשק שלה כמה תכונות ייחודיות, כגון יכולת זיהוי מחוות על פני המסך גם כשהוא כבוי, אפשרות התאמה אישית נרחת תפריטי ההגדרות עצמם ובחירה בין שימוש בכפתורים פיזיים או וירטואליים.

גרסת האנדרואיד של OnePlus גרסת האנדרואיד של OnePlus גרסת האנדרואיד של OnePlus

לידיעת המשתמשים הישראלים, OxygenOS לא כוללת ממשק עברי בגרסתה הנוכחית ולא ברור מה מצב התמיכה של כתיבה מימין לשמאל. עם זאת, יש לזכור שמדובר עדיין בגרסה ראשונית - כך שלמעט עבור משתמשים מתקדמים, לא מומלץ למהר ולהחליף את ממשק האנדרואיד של ה-One שלכם.

מפתחי OxygenOS הסבירו שמבחינתם החלק העיקרי והקו המנחה שהוביל את הפרויקט הם חוויית שימוש זורמת וחלקה ככל האפשר, שתאפשר פעולה מהירה ללא פגיעה בזמן הסוללה של הטלפון. ואולם, OxygenOS עצמה לא עברה דרך חלקה במיוחד: הפיתוח שלה התעכב ומועד ההשקה נדחה מספר פעמים, ככל הנראה שעל רקע אי ודאות בנוגע ליחסי OnePlus עם סיאנוג'ן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות