אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יבואנית משקפי השמש א.שטויר תובעת: אירוקה פגעה בשמי

יבואנית משקפי השמש א.שטויר תובעת: אירוקה פגעה בשמי

בכתב התביעה נטען כי בעלי אירוקה מפיצים בקרב לקוחותיה מידע כוזב ולפיו היבואנית כבר איבדה או עומדת לאבד את הנציגות ואת מעמדה כמפיצה של מותגי היוקרה המיוצרים על ידי Safilo

07.04.2015, 07:43 | זוהר שחר לוי
יבואנית מותגי המשקפיים א.שטויר הגישה תביעה נגד חברת עינית, הזרוע הסיטונאית של אירוקה, ובעלי החברות יעקב וולף ומיכאל וולף, בטענה כי בעלי אירוקה מפיצים בקרב לקוחותיה כי היא צפויה לאבד בקרוב את הזיכיון על משקפי השמש Safilo - ובכך נגרם לה נזק רב ופגיעה במוניטין. בתביעה שהוגשה לבית משפט השלום בתל אביב דורשת א.שטויר פיצוי של כ־2 מיליון שקל וצו מניעה שימנע הפצת שמועות.

א.שטויר, המפיצה בישראל את משקפי השמש Safilo, כמו מותגי יוקרה נוספים ובהם כריסטיאן דיור, פנדי, הוגו בוס וג'ימי צ'ו, טוענת בתביעתה כי בחודשים האחרונים התברר לאנשיה כי הנתבעים "מפיצים באופן ממוקד ואינטנסיבי בקרב לקוחותיה מידע כוזב בעליל, ולפיו התובעת כבר איבדה או עומדת לאבד את הנציגות ואת מעמדה כמפיצה של מותגי היוקרה המיוצרים על ידי Safilo, ואלה לא יהיו עוד בידיה כבר בזמן הקרוב".

משקפי שמש, צילום: דן לב משקפי שמש | צילום: דן לב משקפי שמש, צילום: דן לב

לגרסת החברה, אנשיה נתקלים בקשיים בהשלמת עסקאות נוכח חששם של בעלי החנויות להתחייב לרכישות ארוכות טווח מזכיין שזיכיונו ומעמדו צפויים להילקח בקרוב, לפי השמועות שמגיעות מכיוונה של אירוקה. מחברת עינית נמסר: "חברת עינית טרם קיבלה את כתב התביעה, וכשיתקבל תגיב החברה באופן מסודר בבית המשפט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות