אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יפן מציגה: בירה על-קולית

יפן מציגה: בירה על-קולית

גאדג'ט שמעצב ראש קצף לכוס הבירה, שעון-רובוט שעולה 36 אלף דולר, הפטיפון של 2015, מיטה מתוחכמת לכלבים ומגבת חוף בסגנון סקוטי. חמישה דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

11.04.2015, 16:09 | דור צח

1. איפה הקצף

 

רבים מאיתנו ממש לא אוהבים יותר מדי קצף בבירה שלהם, אבל ביפן ראש קצף נאה נחשב לסמל לבירה איכותית. הגאדג'ט הבא, שעולה 43 דולר, משתמש בגלים על-קוליים כדי לעמוד במטרה החשובה הזאת. צרות עולם ראשון? צרות עולם מוזר.

2. השעה שתהיה רובוט

 

מה הייתם עושים עם 36 אלף דולר פנויים? התשובה ברורה מאליה: קונים את השעון הבא, שמעוצב כרובוט, כולל 480 חלקים ונמכר במהדורה מוגבלת של 99 יחידות בלבד. אה, והוא עונה לשם "מלכיאור".

3. תקליטים בכל מקום

 

למי שמסרבים להיפרד מאוסף התקליטים לטובת הצליל הדיגיטלי הקר, הפטיפון המתוחכם המוצע כאן מתאים כמו ויניל משובח. הוא עולה 110 דולר, ניתן לנשיאה קלה ממקום למקום, והחלק המעניין באמת - כולל חיבור USB המאפשר לחבר אותו למחשבי ווינדוס או מק, יחד עם תוכנות לעריכת וניהול מוזיקה. או יה!

לא עוזבים את הבית בלי פטיפון לא עוזבים את הבית בלי פטיפון לא עוזבים את הבית בלי פטיפון

4. כלב חם

 

הכלב שלכם לא מספיק מפונק גם ככה? תמורת 250 דולר תוכלו לקנות לו את המיטה החשמלית המהודרת, שיכולה להתחמם ולהתקרר בהתאם לעונה. בואו נקווה שחומי לא יחליט לכרסם אותה.

מתאים היטב לערבי אוגוסט הקרים בישראל מתאים היטב לערבי אוגוסט הקרים בישראל מתאים היטב לערבי אוגוסט הקרים בישראל

 

5. שמש, ים וחמת חלילים

 

אם נמאס לכם ממגבת החוף הסטנדרטית, זה הזמן להשתדרג בסגנון סקוטי: המגבת הזאת, שמעוצבת כקילט, תהפוך אתכם למתרחצים הכי… מעניינים בחוף פרישמן. החל מ-25 דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות