אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מכוניות על

תערוכת "אוטומוטור 2015" מתקיימת בחוה"מ פסח בגני התערוכה בת"א. המארגנים מצפים לכ-300 אלף מבקרים

07.04.2015, 18:20 | עוזי בלומר

כמדי שנה בחוה"מ פסח מתקיימת בגני התערוכה בת"א תערוכת הרכב "אוטומוטור". השנה מתחלקת התערוכה למספר מתחמים, כשבכל אחד מהם מוצג "עולם" מוטורי אחר. אולם אחד מוקדש למכוניות-על כדוגמת אסטון מרטין, רולס רויס, פרארי ומזראטי. באולם נוסף מוצג מיצג אור קולי של "אסטון מרטין" בהשראת סרטי ג'יימס בונד, אולם אחר מוקדש לרכבי שטח, וקיים גם מתחם שמוקדש לרכב דו גלגלי והתפתחותו במאה השנים האחרונות. בנוסף, יוצגו בתערוכה דגמי מכוניות חדשים כמו פורד מוסטנג, לנד רובר דיסקברי חדש ועוד. לראשונה השנה, מוצגות בתערוכה גם סירות ויאכטות, גלשנים וציוד גלישה ימי.

בשטח הפתוח של התערוכה מתקיימים מופעי רכיבת שטח של טרקטורונים, מכוניות "דראג", מכוניות החלקה (דריפט) ופעלולי אופנועים.
מארגני התערוכה מצפים השנה לבואם של כ-300 אלף מבקרים. התערוכה תינעל ביום רביעי, 8 באפריל בערב.

מכונית היוקרה הבריטית "אסטון מרטין " בתערוכת אוטומוטור 2015 בת"א, צילום: רותם מלנקי מכונית היוקרה הבריטית "אסטון מרטין " בתערוכת אוטומוטור 2015 בת"א | צילום: רותם מלנקי מכונית היוקרה הבריטית "אסטון מרטין " בתערוכת אוטומוטור 2015 בת"א, צילום: רותם מלנקי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
ל-3, ההשואה לא הוגנת
המחיר ד"א הוא לא ממש 95 ש"ח, כי בודדים הישראלים שמשלמים מחיר מלא על הכרטיס והרוב קונים ברכישות מרוכזות או במבצעי 1+1 של חברות האשראי (כך שכרטיס עולה בערך 10 יורו). בהתחשב בכך, היקף התערוכה ומחיר הכניסה סבירים יחסית לפרובינציה נידחת עם מדיניות ממשלתית אנטי-מוטורית. לגבי החניה, אולי בפרנקפורט החניה הייתה בחינם, אבל לא בכל האטרקציות בגרמניה זה המצב. במוזיאון מרצדס בשטוטגרט (8 יורו כניסה, חובה לכל חובב רכב) משלמים על החניה בנפרד. בבאדן-באדן שילמנו לא מעט על כניסה לספא יוקרתי ועדיין החניה עלתה בנפרד (ולא מעט). גם בנוישוונשטיין החניה (המרוחקת) עלתה כסף, מעבר למחיר הסיור בטירה. הסיבה שאני מתרחק מאוטומוטור היא אותה סיבה שמרחיקה אותי מכל "אטרקציה" אחרת בחגים הגדולים או בחופשת הקיץ בישראל - הפקקים, הצפיפות, גסות הרוח, המחיר המחריד והאיכות הגרועה של המזון בדוכנים.
נהגוס  |  08.04.15
3.
תערוכת מכוניות??????מסחטת כסף
בושה וחרפה לקחת דמי כניסה לה שהם קוראים תערוכת מכוניות. 95.00 ש"ח לכרטיס כניסה. הייתי בגרמניה בפרנקפורט בתערוכת מכוניות שזו תערוכה עולמית ושלמתי 15.00 יורו דמי כניסה. ובנוסף :החניה בלי תשלום. כאן בתל אביב לוקחים 25.00 ש"ח עבור שעה ומחצה.
arnold , tel aviv  |  08.04.15
לכל התגובות